Kolejka 1 |
|
|
LKS Osuchów |
|
8:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
3:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
5:2 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Błękitni Korytów |
|
5:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
1:4 |
|
Passovia Pass |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
0:1 |
|
FC Płochocin |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
0:3* |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
2:4 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 2 |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
1:5 |
|
LKS Osuchów |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
1:4 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Partyzant Leszno |
|
3:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
4:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Passovia Pass |
|
6:0 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
FC Płochocin |
|
2:3 |
|
LKS II Chlebnia |
Kolejka 3 |
|
|
Błękitni Korytów |
|
4:1 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
5:2 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
4:2 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Passovia Pass |
|
1:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
3:4 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
4:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:5 |
|
KS Piast Feliksów |
Kolejka 4 |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
1:6 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
FC Płochocin |
|
1:4 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
5:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
0:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
0:4 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
2:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:4 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
Kolejka 5 |
|
|
LKS Osuchów |
|
4:3 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Błękitni Korytów |
|
1:1 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Passovia Pass |
|
0:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:1 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
0:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
8:2 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
1:3 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
1:0 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 6 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
3:6 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
FC Płochocin |
|
0:4 |
|
Passovia Pass |
|
|
Błękitni Korytów |
|
0:3* |
|
LKS Osuchów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
0:3 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
4:1 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
2:1 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
9:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
Kolejka 7 |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:2 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
1:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
1:2 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Passovia Pass |
|
0:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Partyzant Leszno |
|
3:3 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:0 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
0:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:0* |
|
Relax Radziwiłłów |
Kolejka 8 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
2:0 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
4:2 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS Osuchów |
|
3:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
4:0 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
2:4 |
|
Passovia Pass |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
0:3 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
8:3 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
Kolejka 9 |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
1:2 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
FC Płochocin |
|
0:3 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
3:0* |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
1:7 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
2:6 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Passovia Pass |
|
0:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
4:3 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 10 |
|
|
LKS Osuchów |
|
4:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
2:4 |
|
Passovia Pass |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
0:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
3:1 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
5:4 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
0:10 |
|
FC Płochocin |
|
|
Błękitni Korytów |
|
2:0 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
6:1 |
|
Partyzant Leszno |
Kolejka 11 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
FC Płochocin |
|
1:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
2:0 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
6:0 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Passovia Pass |
|
4:3 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
1:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
0:4 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
4:4 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 12 |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
6:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
1:5 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
5:0 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
3:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
1:2 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Błękitni Korytów |
|
2:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
LKS Osuchów |
|
3:0* |
|
Błonianka II Błonie |
Kolejka 13 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
6:0 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
0:4 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
FC Płochocin |
|
1:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:0* |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
1:4 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Passovia Pass |
|
3:2 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
0:2 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
0:5 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 14 |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
2:5 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Błękitni Korytów |
|
1:3 |
|
FC Płochocin |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
1:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
1:4 |
|
Passovia Pass |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
0:3 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
LKS Osuchów |
|
3:0 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
1:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
5:1 |
|
Relax Radziwiłłów |
Kolejka 15 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
FC Płochocin |
|
0:5 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Passovia Pass |
|
4:3 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
2:3 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
1:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 16 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
FC Płochocin |
|
2:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
3:0 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
1:2 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
0:9 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Passovia Pass |
|
1:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
Partyzant Leszno |
|
5:0 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
Kolejka 17 |
|
|
LKS Osuchów |
|
6:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:3 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
0:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:3 |
|
FC Płochocin |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
7:1 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
1:1 |
|
Passovia Pass |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
1:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
2:1 |
|
Partyzant Leszno |
Kolejka 18 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:1 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
2:6 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
4:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
FC Płochocin |
|
2:2 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
4:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:6 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
5:3 |
|
LKS Osuchów |
Kolejka 19 |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:1 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
0:0 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Błękitni Korytów |
|
3:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
0:10 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
1:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Passovia Pass |
|
2:4 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
2:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
3:2 |
|
FC Płochocin |
Kolejka 20 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:2 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
FC Płochocin |
|
2:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
1:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
2:3 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
Partyzant Leszno |
|
2:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:0 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
2:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
Kolejka 21 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:0 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
0:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
6:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Passovia Pass |
|
7:1 |
|
FC Płochocin |
|
|
Partyzant Leszno |
|
2:1 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
0:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
3:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
Kolejka 22 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
6:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
2:2 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
FC Płochocin |
|
2:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
2:6 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
3:1 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:4 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
4:3 |
|
Błonianka II Błonie |
Kolejka 23 |
|
|
FC Płochocin |
|
0:5 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
1:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
0:2 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
2:2 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Passovia Pass |
|
4:0 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
6:0 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
4:0 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 24 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
2:1 |
|
FC Płochocin |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
7:0 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
1:1 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
LKS Osuchów |
|
4:0 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
1:5 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
2:2 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
1:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
6:0 |
|
Passovia Pass |
Kolejka 25 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
2:3 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
FC Płochocin |
|
6:2 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:2 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
0:4 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Passovia Pass |
|
3:0 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
3:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:2 |
|
KS Piast Feliksów |
Kolejka 26 |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
1:2 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
9:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
1:5 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:4 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
Błękitni Korytów |
|
2:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
6:2 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
9:0 |
|
FC Płochocin |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
1:1 |
|
LKS II Chlebnia |
Kolejka 27 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
0:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
FC Płochocin |
|
6:0 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
12:0 |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:3 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Passovia Pass |
|
1:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
3:0 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
3:2 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
0:3* |
|
LKS II Chlebnia |
Kolejka 28 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
1:5 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
4:0 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
Błękitni Korytów |
|
0:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
LKS Osuchów |
|
3:0* |
|
Passovia Pass |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
4:4 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
3:6 |
|
FC Płochocin |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
0:3* |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
8:1 |
|
Relax Radziwiłłów |
Kolejka 29 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
7:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
Promyk Nowa Sucha |
|
7:0 |
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
|
FC Płochocin |
|
1:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:0 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Passovia Pass |
|
3:0* |
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
6:0 |
|
KS Piast Feliksów |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Relax Radziwiłłów |
|
3:0* |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 30 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
LKS Osuchów |
|
4:1 |
|
FC Płochocin |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
0:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Mszczonowianka II Mszczonów |
|
0:6 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Sokół Budki Piaseckie |
|
1:4 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
KS Piast Feliksów |
|
1:3 |
|
Promyk Nowa Sucha |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
5:5 |
|
Relax Radziwiłłów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
0:1 |
|
Naprzód Stare Babice |