Zwycięstwo rezerw z Vulcanem II

Rezerwy Józefovii po dwóch zwycięstwach z rzędu pojechały do Wólki Mlądzkiej na spotkanie z rezerwami Vulcanu.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, lecz nic groźnego pod bramką Józefovii się nie działo. W 15 minucie po wrzutce z rzutu wolnego Pawła Niemczyka było 0:1, piłkę do bramki strzałem głową skierował Robert Auguściński. Zawodnicy gospodarzy ruszyli do ataków. Przed końcem pierwszej części Czarek Wilczyński świetnie wybronił sytuację sam na sam z zawodnikiem Vulcanu.

Druga połowa zaczęła się od bramki dla naszej drużyny. Paweł Niemczyk minął 3 zawodników i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Na trzecią bramkę nie trzeba było długo czekać, Paweł Niemczyk ponownie popędził skrzydłem i fenomenalnie wrzucił na głowę Piotrka Wadowskiego który bez problemu pokonał bramkarza Vulcanu.

Józefovia kontrolowała spotkanie i dobiła rywala w 67 minucie. Pięknym strzałem sprzed pola karnego popisał sie Piotrek Wadowski.

Gdy wydawało się, że wynik spotkania jest już ustalony, po wrzutce z rzutu rożnego gospodarze strzelili bramkę. Chwilę później po strzale sprzed pola karnego padła bramka na 2:4.

Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Józefovii 2:4.

Kolejny mecz już w czwartek w Józefowie o godzinie 20:00 z liderem A-klasy Amurem Wilga. Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie przy ulicy Dolnej 19.

AKTUALNA TABELA A-KLASY

VULCAN II WÓLKA MLĄDZKA 2:4 (0:1) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: Auguściński 15', P.Niemczyk 47', Wadowski 53', 67' - 78', 88'

SKŁAD: Wilczyński - Ostrowski (80' Warnicki), Orowiecki, Biela, Leśniak - Jokiel, Auguściński (60' Ł.Domański) - Babaev, Bieńkowski (75' Bolek), P.Niemczyk - Wadowski (78' Cepiak)