Wygrana z Świtem Warszawa

Piłkarze Józefovii w zimowych warunkach rozegrali ostatnie spotkanie w tej rundzie z Świtem Warszawa.

Mecz rozpoczął się idealnie, ponieważ prowadzenie naszej drużynie dał Dawid Trzaskowski strzałem po rzucie rożnym.

Goście w pierwszej połowie nie zagrozili bramce Józefovii, natomiast nasi piłkarze mieli swoje okazje m.in Daniel Trzepałka ale jego strzał świetnie obronił bramkarz Świtu.

Tuż przed przerwą dobry atak wyprowadzili nasi piłkarze prawą stroną boiska i po podaniu na 10 metr Maciej Napieraj podwyższył wynik na 2:0.

Po przerwie atakowali nasi zawodnicy i bliski zdobycia bramki był Robert Rokicki.

Wymarzonych sytuacji sam na sam nie wykorzystali również Dawid Trzaskowski i Michał Orowiecki. Nasz napastnik strzelił w ręce stojącego bramkarza a naszemu obrońcy zabrakło ,,zimnej krwi''.

Jednak kilka minut później nasz defensor się zrehabilitował i po rzucie rożnym strzelił bramkę na 3:0.

W końcówce spotkania po dośrodkowaniu w pole karne i dobitce wynik ustalił rezerwowy Paweł Niemczyk.

Józefovia zajmuje póki co 6 miejsce w tabeli ale trzeba pamiętać, że niektórzy rywale mają wciąż zaległe mecze.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 4:0 (2:0) ŚWIT WARSZAWA

BRAMKI: D.Trzaskowski 11', Napieraj 40', Orowiecki 73', P.Niemczyk 83'

SKŁAD: Olszański - Wojda, Wróblewski, Rosłonek, Ł.Trzaskowski - Rokicki, Orowiecki - Leśniak (69' P.Niemczyk), Napieraj (77' Czapkowski), Trzepałka - D.Trzaskowski (63' Bakuła)

RELACJA LIVE