Józefovia rozgromiła Mewę Krubin

Był to jeden z meczów, który Józefovia musiała wygrać.

Piłkarze trenera Łukasza Poszalskiego chyba lepiej nie mogli sobie wymarzyć początku spotkania.

Już w pierwszych minutach Adam Krupiński daje prowadzenie. 1:0!

Chwilę później piękna akcja i Rafał Wargocki przelobował bramkarza Mewy! 2:0!

Niebawem mamy już 3:0 za sprawą Krzyśka Uznańskiego i nasz zespół całkowicie dominuje.

Józefovia grała wysokim pressingiem, były składne akcje, dużo dośrodkowań. Jedyną akcją w pierwszej połowie jaką zagrozili piłkarze z Krubina był strzał z daleka.

Do przerwy pewne prowadzenie Józefovii.

W drugiej części gry dalej atakowali nasi piłkarze i po bramce rezerwowego Maćka Napieraja prowadzimy 4:0!

Widać było różnicę klas, pomiędzy spadkowiczem IV ligi a beniaminkiem z A klasy.

Kolejną bramkę strzelił w tym meczu przepięknym potężnym strzałem z bocznej strefy pola karnego Adam Krupiński celując w samo okienko. 5:0!

Tak jak z Dębem Wieliszew kolejnego hat-tricka strzelił nasz kapitan Adam Krupiński, który na kwadrans przed końcem meczu podwyższył na 6:0!

Strzelanie zakończył Rafał Wargocki dając Józefovii wysokie zwycięstwo 7:0 ale mogło być znacznie wyżej gdyby piłkarze wykorzystali wszystkie swoje okazje.

Cieszy na pewno gra na zero z tyłu. Dobrze zagrał blok obronny nie dopuszczając gości do groźnych sytuacji.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 13:30 na wyjeździe z Victorią II Sulejówek.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 7:0 (3:0) MEWA KRUBIN

BRAMKI: Krupiński 3', 70', 75', Wargocki 6', 80', Napieraj 65', Uznański 15'

SKŁAD: Malczewski - Wróblewski (72' Leśniak), Poszalski, Rychlica, Ostrzyżek (76' Skwara) - Wojda (46' Napieraj) - Uznański (80' Grotte), Czapkowski, Bieńkowski, Wargocki - Krupiński

Autor: trex86