Akademia: środa 28.10.

W środę odbędzie się spotkanie Orlików Józefovii i Wilgi Garwolin, oraz rywalizacja Józefovii 2008 z Championem. Niestety bez zmian - mecze wciąż bez udziału publiczności.

Materiał jest na bieżąco aktualizowany o wyniki.

-------------------------------------------------

IV Warszawska Liga Okręgowa Orlików E1 Grupa 4

7. kolejka: JÓZEFOVIA 2010 B 6:5 WILGA GARWOLIN 2010 / środa 28.10. godz. 16:30 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Robert Rokicki

------------------------------------------------

III Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D1 Grupa 3

8. kolejka: OTWOCK FC CHAMPION 2008 0:0 JÓZEFOVIA 2008 / środa 28.10. godz. 19:00 [Otwock, Karczewska]

SKŁAD: Prina Cerai, Frelek, Maziarz, Kotwiński, Ognicha, Jagiełło, Kuzioła, Karp, Zjawiński, Gryzik, Sadowiak, Zając, Podolski, Grzegrzułka, Błażejczyk, Bojemski, Krempa, Sadowski

TRENER: Łukasz Poszalski

Mecz jak na derby przystało bardzo zacięty. Oba zespoły przez całe spotkanie grały uważnie w obronie przez co sytuacji strzeleckich nie było zbyt wiele. Więcej okazji wypracował sobie zespół Józefovii, który w całym spotkaniu miał lekką przewagę optyczną. Najlepsze okazję do zdobycia bramki miał Bartek Jagiełło, który dwukrotnie stanał przed szansą pokonania bramkarza Championa. Niestety w pierwszym przypadku bramkarz gospodarzy obronił strzał Bartka a w drugim przypadku obrońca zdołał zablokować strzał pomocnika Józefovii. Otwock odpowiedział dwoma strzałami z dystansu. Z przebiegu meczu wynik remisowy wydaje się sprawiedliwy.

PLUSY: uważna gra w obronie, ambitna i odważna gra wszystkich zawodników.

MINUSY: momentami zbyt duża nerwowość w grze, szczególnie podczas wyprowadzenia piłki że swojej połowy. Brak zawodnika z przodu, który systematycznie potrafił wygrywać pojedynki z obrońcami.

KOMENTARZ TRENERA: To już kolejny nasz mecz bez porażki. W ostatnich meczach mieliśmy dość dużą przewagę nad rywalami. Dziś nie było to już tak widoczne. W obronie zagraliśmy bardzo solidnie. W ataku żaden nasz ofensywny zawodnik nie pokazał dziś pełni możliwości przez co sytuacji było niewiele. W kolejnym meczu musimy poprawić ten element.

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Batyek Jagiełło. Dobra gra w defensywie, rozpoczynanie akcji ofensywnych zespołu dobrymi zagraniami na skrzydło, szukanie podań otwierajacych, strzały na bramkę.

PARTNER TECHNICZNY