Kolejka 1 |
|
|
Warszawska APN |
|
6:7 |
|
KS Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:3* |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:1 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
5:3 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 2 |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
1:9 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Warszawska APN |
|
7:8 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Konstancin |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
5:3 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 3 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
12:0 |
|
Warszawska APN |
|
|
Znicz Pruszków |
|
4:4 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
2:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
LKS Chlebnia |
|
5:8 |
|
LSS Legia Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
KS Konstancin |
|
1:6 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:9 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Warszawska APN |
|
5:9 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
Kolejka 5 |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
7:1 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:2 |
|
KS Konstancin |
|
|
Znicz Pruszków |
|
4:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
7:1 |
|
Warszawska APN |
Kolejka 6 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
9:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Ursus Warszawa |
|
6:0 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Warszawska APN |
|
7:11 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
KS Konstancin |
|
3:3 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
Kolejka 7 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:4 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
6:1 |
|
KS Konstancin |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
11:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
2:2 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 8 |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
2:3 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
LKS Chlebnia |
|
6:5 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
1:6 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Konstancin |
|
5:2 |
|
Warszawska APN |
Kolejka 9 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
13:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:2 |
|
KS Konstancin |
|
|
Znicz Pruszków |
|
3:6 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:1 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
Kolejka 10 |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
4:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
3:11 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Warszawska APN |
|
2:8 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
KS Konstancin |
|
4:4 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 11 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:5 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:2 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Znicz Pruszków |
|
7:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
6:4 |
|
KS Konstancin |
Kolejka 12 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
2:4 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Warszawska APN |
|
1:8 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
4:3 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
KS Konstancin |
|
3:3 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
LSS Legia Warszawa |
|
14:0 |
|
Warszawska APN |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Znicz Pruszków |
|
1:9 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
5:0 |
|
KS Konstancin |
Kolejka 14 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
6:5 |
|
LSS Legia Warszawa |
|
|
Ursus Warszawa |
|
5:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Warszawska APN |
|
4:5 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
KS Konstancin |
|
4:9 |
|
Znicz Pruszków |