Kolejka 1 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
Orzeł Parysów |
|
4:4 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
0:5 |
|
KS Glinianka |
|
|
Start II Otwock |
|
2:2 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
KS Walka Kosów |
|
3:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
3:2 |
|
Burza Pilawa |
Kolejka 2 |
|
|
Burza Pilawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Glinianka |
|
0:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
1:6 |
|
Start II Otwock |
|
|
FC II Lesznowola |
|
0:3 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
KS Walka Kosów |
|
3:1 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
1:0 |
|
Rokola Otwock Wielki |
Kolejka 3 |
|
|
Pauza |
|
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Orzeł Parysów |
|
1:2 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
2:1 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Start II Otwock |
|
4:0 |
|
KS Glinianka |
|
|
Mazur II Karczew |
|
5:0 |
|
Burza Pilawa |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
1:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 4 |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
2:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
10:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
4:1 |
|
Burza Pilawa |
|
|
KS Walka Kosów |
|
0:5 |
|
Start II Otwock |
|
|
KS Glinianka |
|
5:0 |
|
Rokola Otwock Wielki |
|
Kolejka 5 |
|
|
Pauza |
|
|
|
KS Glinianka |
|
|
Mazur II Karczew |
|
7:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Start II Otwock |
|
3:2 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Orzeł Parysów |
|
2:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Burza Pilawa |
|
2:4 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
3:0 |
|
KS Walka Kosów |
Kolejka 6 |
|
|
KS Walka Kosów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Orzeł Parysów |
|
2:4 |
|
Start II Otwock |
|
|
KS Glinianka |
|
1:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
3:1 |
|
Burza Pilawa |
|
|
FC II Lesznowola |
|
0:5 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
5:3 |
|
Rokola Otwock Wielki |
Kolejka 7 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Orzeł Baniocha |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
4:2 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Start II Otwock |
|
4:1 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Mazur II Karczew |
|
4:1 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Burza Pilawa |
|
1:2 |
|
KS Glinianka |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
2:0 |
|
Orzeł Parysów |
Kolejka 8 |
|
|
Orzeł Parysów |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Glinianka |
|
2:1 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
1:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
FC II Lesznowola |
|
6:6 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS Walka Kosów |
|
4:3 |
|
Burza Pilawa |
|
|
Start II Otwock |
|
3:3 |
|
Rokola Otwock Wielki |
Kolejka 9 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Start II Otwock |
|
|
Burza Pilawa |
|
2:4 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
3:0* |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
6:1 |
|
KS Glinianka |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:1 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
1:3 |
|
FC II Lesznowola |
Kolejka 10 |
|
|
Rokola Otwock Wielki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Orzeł Parysów |
|
4:0 |
|
Burza Pilawa |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
1:4 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Start II Otwock |
|
2:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
FC II Lesznowola |
|
0:2 |
|
KS Glinianka |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:5 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 11 |
|
|
Pauza |
|
|
|
FC II Lesznowola |
|
|
Burza Pilawa |
|
- : - |
|
Start II Otwock |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
- : - |
|
Orzeł Parysów |
|
|
KS Glinianka |
|
- : - |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
- : - |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Mazur II Karczew |
|
- : - |
|
Rokola Otwock Wielki |