zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Warszawa
5:2
Unia II Warszawa
Piast II Piastów
3:2
Ursus II Warszawa
Znicz II Pruszków
0:3
Naprzód II GOSiR Stare Babice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Warszawa
2:5
Ursus II Warszawa
Olimpia II Warszawa
5:0
UKS II GOSiR Stare Babice
Naprzód II GOSiR Stare Babice
3:3
Piast II Piastów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
0:2
Naprzód II GOSiR Stare Babice
Znicz II Pruszków
0:2
Olimpia II Warszawa
UKS II GOSiR Stare Babice
3:1
Unia II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Warszawa
1:6
Naprzód II GOSiR Stare Babice
Olimpia II Warszawa
5:0
Piast II Piastów
UKS II GOSiR Stare Babice
0:3
Znicz II Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
4:1
UKS II GOSiR Stare Babice
Ursus II Warszawa
0:4
Olimpia II Warszawa
Znicz II Pruszków
0:10
Unia II Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Warszawa
2:0
Naprzód II GOSiR Stare Babice
Znicz II Pruszków
1:1
Piast II Piastów
UKS II GOSiR Stare Babice
5:1
Ursus II Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II GOSiR Stare Babice
6:0
UKS II GOSiR Stare Babice
Ursus II Warszawa
1:1
Znicz II Pruszków
Piast II Piastów
2:2
Unia II Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II GOSiR Stare Babice
1:1
Znicz II Pruszków
Ursus II Warszawa
1:3
Piast II Piastów
Unia II Warszawa
0:3
Olimpia II Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
5:1
Naprzód II GOSiR Stare Babice
UKS II GOSiR Stare Babice
1:3
Olimpia II Warszawa
Ursus II Warszawa
1:5
Unia II Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Warszawa
7:2
Znicz II Pruszków
Naprzód II GOSiR Stare Babice
4:1
Ursus II Warszawa
Unia II Warszawa
2:0
UKS II GOSiR Stare Babice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
0:3
Olimpia II Warszawa
Znicz II Pruszków
8:0
UKS II GOSiR Stare Babice
Naprzód II GOSiR Stare Babice
2:1
Unia II Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Warszawa
0:0
Ursus II Warszawa
UKS II GOSiR Stare Babice
1:2
Piast II Piastów
Unia II Warszawa
0:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II GOSiR Stare Babice
4:9
Olimpia II Warszawa
Piast II Piastów
1:2
Znicz II Pruszków
Ursus II Warszawa
4:2
UKS II GOSiR Stare Babice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
3:1
Ursus II Warszawa
UKS II GOSiR Stare Babice
0:2
Naprzód II GOSiR Stare Babice
Unia II Warszawa
0:2
Piast II Piastów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości