Kolejka 1 |
|
|
Start Otwock |
|
4:1 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
0:2 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Radomiak Radom |
|
3:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
WKS Wieluń |
|
1:4 |
|
Broń Radom |
|
|
Warta Sieradz |
|
2:0 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Omega Kleszczów |
|
0:1 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:2 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
ŁKS Łódź |
|
1:1 |
|
GKP Targówek |
Kolejka 2 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
4:2 |
|
Start Otwock |
|
|
Broń Radom |
|
1:3 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:2 |
|
Radomiak Radom |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:1 |
|
WKS Wieluń |
|
|
GKP Targówek |
|
2:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
ŁKS Łódź |
|
2:1 |
|
Omega Kleszczów |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 3 |
|
|
Start Otwock |
|
2:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Radomiak Radom |
|
1:0 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
WKS Wieluń |
|
3:2 |
|
ŁKS Łódź |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Warta Sieradz |
|
3:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Omega Kleszczów |
|
1:1 |
|
GKP Targówek |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
0:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
4:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 4 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:0 |
|
Radomiak Radom |
|
|
Broń Radom |
|
1:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
2:0 |
|
Warta Sieradz |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:2 |
|
Start Otwock |
|
|
ŁKS Łódź |
|
2:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
WKS Wieluń |
|
1:0 |
|
Omega Kleszczów |
|
Kolejka 5 |
|
|
Start Otwock |
|
0:0 |
|
ŁKS Łódź |
|
|
Radomiak Radom |
|
4:0 |
|
Broń Radom |
|
|
WKS Wieluń |
|
2:2 |
|
GKP Targówek |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
3:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Warta Sieradz |
|
3:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Omega Kleszczów |
|
2:0 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:1 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
1:0 |
|
Pelikan Łowicz |
Kolejka 6 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:0 |
|
Warta Sieradz |
|
|
Broń Radom |
|
0:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:1 |
|
Radomiak Radom |
|
|
WKS Wieluń |
|
1:4 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Omega Kleszczów |
|
1:3 |
|
Start Otwock |
|
|
GKP Targówek |
|
1:4 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
ŁKS Łódź |
|
2:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
Kolejka 7 |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:2 |
|
GKP Targówek |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Warta Sieradz |
|
0:2 |
|
Broń Radom |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Start Otwock |
|
4:2 |
|
WKS Wieluń |
|
|
Radomiak Radom |
|
3:0 |
|
ŁKS Łódź |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:3 |
|
Omega Kleszczów |
Kolejka 8 |
|
|
Broń Radom |
|
2:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:0 |
|
Warta Sieradz |
|
|
WKS Wieluń |
|
0:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Omega Kleszczów |
|
1:2 |
|
Radomiak Radom |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:3 |
|
Start Otwock |
|
|
GKP Targówek |
|
2:5 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:1 |
|
ŁKS Łódź |
Kolejka 9 |
|
|
Start Otwock |
|
1:1 |
|
GKP Targówek |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
0:0 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Radomiak Radom |
|
1:1 |
|
WKS Wieluń |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:0 |
|
Omega Kleszczów |
|
|
Warta Sieradz |
|
2:2 |
|
ŁKS Łódź |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:1 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Start Otwock |
|
3:4 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:5 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Broń Radom |
|
8:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
WKS Wieluń |
|
2:2 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Omega Kleszczów |
|
1:2 |
|
Warta Sieradz |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
0:3 |
|
Radomiak Radom |
|
|
GKP Targówek |
|
0:1 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
ŁKS Łódź |
|
1:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
Kolejka 11 |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Radomiak Radom |
|
1:0 |
|
Start Otwock |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
2:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Warta Sieradz |
|
3:0 |
|
WKS Wieluń |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:3 |
|
GKP Targówek |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:3 |
|
Omega Kleszczów |
Kolejka 12 |
|
|
Broń Radom |
|
3:0 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Start Otwock |
|
2:5 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
WKS Wieluń |
|
1:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
3:0 |
|
Warta Sieradz |
|
|
GKP Targówek |
|
2:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
ŁKS Łódź |
|
2:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:1 |
|
Radomiak Radom |
Kolejka 13 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Omega Kleszczów |
|
|
Radomiak Radom |
|
3:0 |
|
GKP Targówek |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Warta Sieradz |
|
2:2 |
|
Start Otwock |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
1:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |