Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:4
Mazur Karczew
Radomiak Radom
1:3
MKS Piaseczno
Młodzik Radom
1:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
Ząbkowia II Ząbki
2:0
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
2:4
Radomiak Radom
MKS Piaseczno
2:1
Ząbkowia II Ząbki
Młodzik Radom
2:1
SEMP Ursynów
AP Żyrardowianka Żyrardów
1:4
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
3:1
AP Żyrardowianka Żyrardów
Radomiak Radom
4:1
Młodzik Radom
Ząbkowia II Ząbki
2:5
Mazur Karczew
Polonia Warszawa S.A.
2:0
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
2:2
Polonia Warszawa S.A.
Młodzik Radom
2:1
Ząbkowia II Ząbki
SEMP Ursynów
0:5
Radomiak Radom
AP Żyrardowianka Żyrardów
0:2
MKS Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Młodzik Radom
MKS Piaseczno
5:2
Mazur Karczew
Radomiak Radom
5:0
AP Żyrardowianka Żyrardów
Ząbkowia II Ząbki
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
2:5
Mazur Karczew
Radomiak Radom
4:2
Ząbkowia II Ząbki
SEMP Ursynów
0:4
Polonia Warszawa S.A.
Młodzik Radom
1:1
MKS Piaseczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
4:1
Młodzik Radom
Ząbkowia II Ząbki
3:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Polonia Warszawa S.A.
3:3
Radomiak Radom
MKS Piaseczno
4:1
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
3:2
Radomiak Radom
Polonia Warszawa S.A.
3:3
Ząbkowia II Ząbki
Mazur Karczew
2:1
SEMP Ursynów
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:3
Młodzik Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia II Ząbki
4:1
MKS Piaseczno
Radomiak Radom
3:1
Mazur Karczew
Polonia Warszawa S.A.
1:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
SEMP Ursynów
1:5
Młodzik Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
5:1
SEMP Ursynów
Mazur Karczew
1:0
Ząbkowia II Ząbki
MKS Piaseczno
3:1
Polonia Warszawa S.A.
Młodzik Radom
2:5
Radomiak Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
AP Żyrardowianka Żyrardów
Polonia Warszawa S.A.
3:3
Mazur Karczew
Radomiak Radom
2:1
SEMP Ursynów
Ząbkowia II Ząbki
5:0
Młodzik Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:4
Polonia Warszawa S.A.
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:4
Radomiak Radom
Mazur Karczew
2:0
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
0:1
Ząbkowia II Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
5:0
SEMP Ursynów
Mazur Karczew
5:0
AP Żyrardowianka Żyrardów
Ząbkowia II Ząbki
1:0
Radomiak Radom
MKS Piaseczno
7:2
Młodzik Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
9:2
Ząbkowia II Ząbki
Radomiak Radom
2:2
Polonia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
2:5
MKS Piaseczno
Młodzik Radom
0:1
Mazur Karczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości