Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Start Otwock
Start Otwock 4 9 7 - 3 3 0 1
2
Mazur Karczew
Mazur Karczew 4 8 3 - 1 2 2 0
3
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka 4 5 3 - 3 1 2 1 1 1 1 - 1
4
KS Ursynów
KS Ursynów 4 5 5 - 3 1 2 1 1 1 1 - 1
5
Amur Wilga
Amur Wilga 4 0 1 - 9 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
Pauza
Mazur Karczew
1:1
UKS Orły Zielonka
Amur Wilga
0:3
KS Ursynów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
Pauza
UKS Orły Zielonka
1:0
Amur Wilga
Start Otwock
0:1
Mazur Karczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
Pauza
Amur Wilga
1:4
Start Otwock
KS Ursynów
1:1
UKS Orły Zielonka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
Pauza
Start Otwock
2:1
KS Ursynów
Mazur Karczew
1:0
Amur Wilga
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
Pauza
KS Ursynów
0:0
Mazur Karczew
UKS Orły Zielonka
0:1
Start Otwock
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 4 12 14 - 1 4 0 0
2
Józefovia Józefów
Józefovia Józefów 4 5 2 - 2 1 2 1
3
Life Siennica
Life Siennica 3 4 4 - 3 1 1 1
4
PAP Radzymin
PAP Radzymin 4 3 3 - 11 1 0 3
5
Mazur Karczew
Mazur II Karczew 3 1 0 - 6 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Life Siennica
Pauza
Mazur II Karczew
0:3
MKS Polonia Warszawa 2010
Józefovia Józefów
1:0
PAP Radzymin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Radzymin
Pauza
MKS Polonia Warszawa 2010
1:0
Józefovia Józefów
Life Siennica
- : -
Mazur II Karczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur II Karczew
Pauza
Józefovia Józefów
1:1
Life Siennica
PAP Radzymin
0:8
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Warszawa 2010
Pauza
Life Siennica
2:0
PAP Radzymin
Mazur II Karczew
0:0
Józefovia Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
Pauza
PAP Radzymin
3:0
Mazur II Karczew
MKS Polonia Warszawa 2010
2:1
Life Siennica

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
1:0
Mazur II Karczew
UKS Orły Zielonka
6:0
PAP Radzymin
KS Ursynów
4:0
Józefovia Józefów
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:0   k. 2 : 3
Life Siennica
MKS Polonia Warszawa 2010
0:0   k. 2 : 1
Mazur Karczew
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:1
Mazur Karczew
MKS Polonia Warszawa 2010
3:0
Life Siennica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości