Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:6
Legia Warszawa SA
Mazowsze Grójec
1:5
STF Champion Warszawa
MLKS Józefovia
1:1
LKS Chlebnia
UKS Orlik 14 Radom
- : -
AS RADOMIAK
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik 14 Radom
5:2
STF Champion Warszawa
Legia Warszawa SA
9:0
MLKS Józefovia
AS RADOMIAK
0:2
LKS Chlebnia
Mazowsze Grójec
1:4
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:1
UKS Orlik 14 Radom
LKS Chlebnia
2:7
Legia Warszawa SA
MLKS Józefovia
4:0
Mazowsze Grójec
AS RADOMIAK
0:4
STF Champion Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
2:5
LKS Chlebnia
UKS Orlik 14 Radom
1:2
MLKS Józefovia
STF Champion Warszawa
3:4
MOSiR Mińsk Mazowiecki
AS RADOMIAK
0:5
Legia Warszawa SA
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa SA
6:0
Mazowsze Grójec
MOSiR Mińsk Mazowiecki
4:0
AS RADOMIAK
LKS Chlebnia
3:1
UKS Orlik 14 Radom
MLKS Józefovia
3:4
STF Champion Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
1:6
Mazowsze Grójec
MOSiR Mińsk Mazowiecki
5:1
MLKS Józefovia
STF Champion Warszawa
- : -
LKS Chlebnia
UKS Orlik 14 Radom
4:1
Legia Warszawa SA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
1:4
UKS Orlik 14 Radom
LKS Chlebnia
3:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki
MLKS Józefovia
3:0
AS RADOMIAK
Legia Warszawa SA
- : -
STF Champion Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
- : -
STF Champion Warszawa
Legia Warszawa SA
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
AS RADOMIAK
- : -
UKS Orlik 14 Radom
LKS Chlebnia
- : -
MLKS Józefovia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
STF Champion Warszawa
- : -
UKS Orlik 14 Radom
LKS Chlebnia
- : -
AS RADOMIAK
MLKS Józefovia
- : -
Legia Warszawa SA
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
Mazowsze Grójec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
- : -
MLKS Józefovia
STF Champion Warszawa
- : -
AS RADOMIAK
UKS Orlik 14 Radom
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Legia Warszawa SA
- : -
LKS Chlebnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa SA
- : -
AS RADOMIAK
LKS Chlebnia
- : -
Mazowsze Grójec
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
STF Champion Warszawa
MLKS Józefovia
- : -
UKS Orlik 14 Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
- : -
Legia Warszawa SA
STF Champion Warszawa
- : -
MLKS Józefovia
AS RADOMIAK
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
UKS Orlik 14 Radom
- : -
LKS Chlebnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
- : -
AS RADOMIAK
Legia Warszawa SA
- : -
UKS Orlik 14 Radom
MLKS Józefovia
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
LKS Chlebnia
- : -
STF Champion Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
STF Champion Warszawa
- : -
Legia Warszawa SA
AS RADOMIAK
- : -
MLKS Józefovia
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
LKS Chlebnia
UKS Orlik 14 Radom
- : -
Mazowsze Grójec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości