Kolejka 1 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
0:0 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
3:0 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Znicz Pruszków |
|
7:0 |
|
AS RADOMIAK |
Kolejka 2 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:3 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
6:0 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
AS RADOMIAK |
|
0:2 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
1:0 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 3 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
4:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:2 |
|
AS RADOMIAK |
|
|
Znicz Pruszków |
|
3:1 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
Kolejka 4 |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:0 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Młodzik Radom |
|
3:1 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
AS RADOMIAK |
|
4:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Znicz Pruszków |
|
2:0 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
4:2 |
|
AS RADOMIAK |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
3:1 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:1 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:1 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 6 |
|
|
Młodzik Radom |
|
1:2 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
AS RADOMIAK |
|
0:4 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
4:1 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
5:0 |
|
Pogoń Siedlce |
Kolejka 7 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
7:1 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:2 |
|
AS RADOMIAK |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:3 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:4 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 8 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
0:1 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:2 |
|
Młodzik Radom |
|
|
AS RADOMIAK |
|
1:1 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
9:1 |
|
Pogoń Siedlce |
Kolejka 9 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
6:1 |
|
AS RADOMIAK |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:3 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:0 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
1:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 10 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:3 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:0 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AS RADOMIAK |
|
2:0 |
|
Młodzik Radom |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
1:1 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 11 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
2:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:3 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:1 |
|
AS RADOMIAK |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
2:3 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 12 |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
4:1 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Młodzik Radom |
|
3:0 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AS RADOMIAK |
|
1:0 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Znicz Pruszków |
|
- : - |
|
Varsovia Warszawa |