Kolejka 1 |
|
|
Proch Pionki |
|
1:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:2 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Oskar Przysucha |
|
3:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
3:3 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
KS Raszyn |
|
0:5 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
3:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Warka |
|
1:1 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
3:1 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:1 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:1 |
|
KS Warka |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
0:2 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:3 |
|
Proch Pionki |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
1:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Radomiak II Radom |
|
3:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:4 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 3 |
|
|
KS Raszyn |
|
2:1 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:4 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Oskar Przysucha |
|
0:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
KS Warka |
|
1:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Proch Pionki |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
3:4 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:2 |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 4 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
4:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:3 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
5:2 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Wilga Garwolin |
|
3:3 |
|
KS Warka |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:0 |
|
KS Raszyn |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:4 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Radomiak II Radom |
|
2:2 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
3:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
Kolejka 5 |
|
|
KS Raszyn |
|
3:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Proch Pionki |
|
0:1 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
KS Warka |
|
2:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Oskar Przysucha |
|
3:2 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
1:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:1 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:4 |
|
Wilga Garwolin |
Kolejka 6 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
1:0 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Proch Pionki |
|
0:2 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Oskar Przysucha |
|
4:4 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
6:1 |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak II Radom |
|
4:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:1 |
|
Znicz II Pruszków |
Kolejka 7 |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Oskar Przysucha |
|
3:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
KS Warka |
|
3:2 |
|
Proch Pionki |
|
|
KS Raszyn |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Mazur Karczew |
|
0:3 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:0 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
3:2 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:2 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 8 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:2 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
MKS Piaseczno |
|
4:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Proch Pionki |
|
2:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Wilga Garwolin |
|
4:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
7:0 |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak II Radom |
|
3:1 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:2 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 9 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
2:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Oskar Przysucha |
|
2:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
KS Raszyn |
|
0:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS Warka |
|
1:1 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Victoria Sulejówek |
Kolejka 10 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:3 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Proch Pionki |
|
1:1 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Wilga Garwolin |
|
3:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:2 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
KS Warka |
|
0:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Radomiak II Radom |
|
1:0 |
|
Mazur Karczew |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 11 |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
4:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Oskar Przysucha |
|
4:5 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:4 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
KS Raszyn |
|
1:3 |
|
KS Warka |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:2 |
|
Proch Pionki |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 12 |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
0:4 |
|
KS Raszyn |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:0 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Proch Pionki |
|
4:5 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Warka |
|
0:4 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
4:1 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Radomiak II Radom |
|
1:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 13 |
|
|
KS Raszyn |
|
0:0 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Oskar Przysucha |
|
2:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
0:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:0 |
|
KS Warka |
|
|
Błonianka Błonie |
|
0:3 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:0 |
|
Wilga Garwolin |
Kolejka 14 |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
3:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Raszyn |
|
0:4 |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:5 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Proch Pionki |
|
1:2 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
KS Warka |
|
0:3 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Radomiak II Radom |
|
3:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 15 |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
3:1 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Oskar Przysucha |
|
1:1 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:2 |
|
KS Raszyn |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:3 |
|
KS Warka |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Błonianka Błonie |
|
4:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:0 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 16 |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
Kolejka 17 |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Błonianka Błonie |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 18 |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak II Radom |
|
0:3* |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 19 |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:0* |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 20 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
MKS Piaseczno |
|
4:2 |
|
Victoria Sulejówek |
Kolejka 21 |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
Kolejka 22 |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Radomiak II Radom |
|
0:3* |
|
Victoria Sulejówek |
Kolejka 23 |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
Kolejka 24 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Błonianka Błonie |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 25 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
Kolejka 26 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:4 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 27 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 28 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
1:2 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 29 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Wilga Garwolin |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Mazur Karczew |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
- : - |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Unia Warszawa |
|
- : - |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 30 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Oskar Przysucha |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Unia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
- : - |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
- : - |
|
Błonianka Błonie |