Kolejka 1 |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:2 |
|
Młodzik Radom |
|
|
KS Promna |
|
7:2 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
3:0 |
|
Kraska Jasieniec |
Kolejka 2 |
|
|
Młodzik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
2:1 |
|
KS Promna |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
5:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
1:2 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
Kolejka 3 |
|
|
Młodzik Radom |
|
1:4 |
|
Kraska Jasieniec |
|
|
KS Promna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:1 |
|
Strażak Wielogóra |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 4 |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
2:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
KS Promna |
|
4:2 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
|
|
Pauza |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:7 |
|
Młodzik Radom |
|
Kolejka 5 |
|
|
Młodzik Radom |
|
1:0 |
|
Strażak Wielogóra |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:1 |
|
KS Promna |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
1:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 6 |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
|
Pauza |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
0:0 |
|
Kraska Jasieniec |
|
|
KS Promna |
|
2:2 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
1:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 7 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
|
Pauza |
|
|
Młodzik Radom |
|
0:2 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
2:2 |
|
KS Promna |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:4 |
|
Strażak Wielogóra |
Kolejka 8 |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
|
|
Pauza |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
1:3 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
1:2 |
|
KS Promna |
Kolejka 9 |
|
|
Młodzik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Promna |
|
3:0 |
|
Strażak Wielogóra |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:1 |
|
Kraska Jasieniec |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
5:1 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 10 |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
1:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
KS Promna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
2:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
1:1 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 11 |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:2 |
|
KS Promna |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:2 |
|
Strażak Wielogóra |
|
|
Młodzik Radom |
|
4:2 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 12 |
|
|
KS Promna |
|
4:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
|
Pauza |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
1:3 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
2:3 |
|
Kraska Jasieniec |
Kolejka 13 |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
|
Pauza |
|
|
Kraska Jasieniec |
|
4:1 |
|
Strażak Wielogóra |
|
|
Młodzik Radom |
|
3:1 |
|
KS Promna |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
Kolejka 14 |
|
|
KS Promna |
|
0:1 |
|
Kraska Jasieniec |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
1:1 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
|
Pauza |
|
|
Strażak Wielogóra |
|
0:2 |
|
Akcja Jastrzębia |