Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
2:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Bór Regut
2:3
Wisła Dziecinów
Start Otwock
4:1
CKS Celestynów
PKS Radość
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
5:1
KS Puznówka 1996
Rozwój Warszawa
5:0
Advit Wiązowna
Polonia II Warszawa S.A.
5:2
SRT Halinów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
5:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Bór Regut
1:4
Rozwój Warszawa
Advit Wiązowna
4:1
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
3:0
Start Otwock
CKS Celestynów
3:3
Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996
0:8
PKS Radość
SRT Halinów
4:1
Wisła Maciejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:0
SRT Halinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:4
CKS Celestynów
Start Otwock
8:1
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
3:2
Advit Wiązowna
Rozwój Warszawa
2:3
Wisła Dziecinów
Polonia II Warszawa S.A.
7:2
Bór Regut
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:2
PKS Radość
Bór Regut
4:1
Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
SRT Halinów
1:3
Start Otwock
KS Puznówka 1996
0:4
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
5:1
CKS Celestynów
Polonia II Warszawa S.A.
2:3
Rozwój Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:6
Bór Regut
Start Otwock
8:1
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
5:1
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
1:2
SRT Halinów
Wisła Maciejowice
1:3
Rozwój Warszawa
CKS Celestynów
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa S.A.
1:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
3:2
Start Otwock
Advit Wiązowna
4:3
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
1:1
PKS Radość
SRT Halinów
1:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
0:1
CKS Celestynów
Vulcan Wólka Mlądzka
1:0
Wisła Dziecinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
Rozwój Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:2
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
3:7
Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka
6:1
KS Puznówka 1996
CKS Celestynów
0:4
SRT Halinów
Wisła Maciejowice
3:5
Wisła Dziecinów
PKS Radość
1:2
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
6:0
KS Puznówka 1996
Bór Regut
5:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
SRT Halinów
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
3:2
CKS Celestynów
Wisła Maciejowice
4:3
PKS Radość
Rozwój Warszawa
0:3
Józefovia II Józefów
Polonia II Warszawa S.A.
0:0
Start Otwock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:0
Wisła Maciejowice
PKS Radość
2:2
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:8
Rozwój Warszawa
Józefovia II Józefów
2:2
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
0:1
Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996
0:3
SRT Halinów
CKS Celestynów
0:2
Bór Regut
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
3:3
SRT Halinów
PKS Radość
4:3
Start Otwock
Bór Regut
1:4
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
7:1
KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice
0:2
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
3:1
CKS Celestynów
Polonia II Warszawa S.A.
9:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:2
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:1
Wisła Maciejowice
Józefovia II Józefów
3:1
PKS Radość
SRT Halinów
2:0
Advit Wiązowna
CKS Celestynów
1:1
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Rozwój Warszawa
KS Puznówka 1996
0:9
Bór Regut
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
6:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Start Otwock
0:1
Józefovia II Józefów
Bór Regut
1:1
SRT Halinów
Wisła Dziecinów
2:1
Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice
0:1
CKS Celestynów
Polonia II Warszawa S.A.
4:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Rozwój Warszawa
4:0
KS Puznówka 1996
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Celestynów
0:1
PKS Radość
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:10
Start Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Wisła Maciejowice
SRT Halinów
1:1
Rozwój Warszawa
Advit Wiązowna
1:2
Bór Regut
Józefovia II Józefów
2:3
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
0:4
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:1
Józefovia II Józefów
SRT Halinów
1:4
Polonia II Warszawa S.A.
Advit Wiązowna
0:2
Rozwój Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:0
PKS Radość
Wisła Dziecinów
1:4
Bór Regut
KS Puznówka 1996
1:2
Wisła Maciejowice
CKS Celestynów
1:1
Start Otwock
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Józefovia II Józefów
1:1
CKS Celestynów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:4
Wisła Dziecinów
PKS Radość
4:1
KS Puznówka 1996
Rozwój Warszawa
1:0
Bór Regut
Wisła Maciejowice
4:4
SRT Halinów
Polonia II Warszawa S.A.
2:0
Advit Wiązowna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
1:2
Polonia II Warszawa S.A.
Advit Wiązowna
0:1
Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka
1:2
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
4:1
Rozwój Warszawa
KS Puznówka 1996
0:5
Start Otwock
CKS Celestynów
3:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
SRT Halinów
1:0
PKS Radość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
12:0
KS Puznówka 1996
Start Otwock
1:3
SRT Halinów
Rozwój Warszawa
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:6
Vulcan Wólka Mlądzka
CKS Celestynów
3:3
Wisła Dziecinów
Wisła Maciejowice
2:1
Bór Regut
PKS Radość
0:1
Advit Wiązowna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:0
Start Otwock
Rozwój Warszawa
2:0
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
1:9
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:3
CKS Celestynów
Bór Regut
2:1
PKS Radość
SRT Halinów
2:0
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
1:0
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
3:1
Rozwój Warszawa
Józefovia II Józefów
1:3
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:6
SRT Halinów
Start Otwock
0:2
Bór Regut
CKS Celestynów
3:0
KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
Wisła Dziecinów
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
4:2
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
6:1
Start Otwock
Polonia II Warszawa S.A.
4:0
PKS Radość
SRT Halinów
2:0
CKS Celestynów
Wisła Dziecinów
5:2
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
KS Puznówka 1996
0:5
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:6
Polonia II Warszawa S.A.
Józefovia II Józefów
0:3
Rozwój Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:7
Bór Regut
PKS Radość
1:0
Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka
0:2
SRT Halinów
CKS Celestynów
0:0
Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996
0:3*
Wisła Dziecinów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
1:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
3:2
PKS Radość
Polonia II Warszawa S.A.
2:1
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
0:3
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Maciejowice
4:1
Start Otwock
SRT Halinów
5:0
KS Puznówka 1996
Bór Regut
2:1
CKS Celestynów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
PKS Radość
Józefovia II Józefów
1:2
Wisła Maciejowice
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:5
Polonia II Warszawa S.A.
CKS Celestynów
2:2
Rozwój Warszawa
KS Puznówka 1996
3:7
Advit Wiązowna
SRT Halinów
0:0
Wisła Dziecinów
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Bór Regut
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
1:2
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
0:4
SRT Halinów
Wisła Dziecinów
3:0
Start Otwock
Bór Regut
7:2
KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice
7:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Rozwój Warszawa
4:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa S.A.
7:1
CKS Celestynów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
0:0
Start Otwock
Advit Wiązowna
2:3
Wisła Dziecinów
Vulcan Wólka Mlądzka
0:1
Polonia II Warszawa S.A.
CKS Celestynów
1:3
Wisła Maciejowice
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:5
PKS Radość
KS Puznówka 1996
4:3
Rozwój Warszawa
SRT Halinów
4:0
Bór Regut
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
1:2
CKS Celestynów
Wisła Maciejowice
3:0*
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
0:0
Józefovia II Józefów
Bór Regut
0:0
Advit Wiązowna
Start Otwock
8:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Rozwój Warszawa
1:0
SRT Halinów
Polonia II Warszawa S.A.
3:0*
KS Puznówka 1996
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości