zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SF Warszawa
SF Warszawa 14 33 50 - 12 10 3 1
2
Wisła Płock
Wisła Płock 14 31 28 - 9 9 4 1
3
Legionovia Legionowo
Legionovia Legionowo 14 23 28 - 16 6 5 3
4
Korona Ostrołęka
Korona Ostrołęka 14 22 25 - 31 7 1 6
5
Unia Warszawa
Unia Warszawa 14 20 27 - 22 6 2 6
6
Mazur Gostynin
Mazur Gostynin 14 13 18 - 42 4 1 9 2 4 2 - 1
7
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 13 19 - 22 3 4 7 2 1 1 - 2
8
Wkra Żuromin
Wkra Żuromin 14 2 3 - 44 0 2 12
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
0:2
Mazur Gostynin
Unia Warszawa
1:0
Legionovia Legionowo
Wisła Płock
1:2
Korona Ostrołęka
SF Warszawa
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
1:3
Wisła Płock
Korona Ostrołęka
0:3
Unia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Mazur Gostynin
Legionovia Legionowo
0:0
Wkra Żuromin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:2
SF Warszawa
Mazur Gostynin
1:2
Legionovia Legionowo
Wkra Żuromin
0:2
Korona Ostrołęka
Wisła Płock
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
5:0
Wkra Żuromin
Wisła Płock
2:1
Unia Warszawa
Korona Ostrołęka
4:1
Mazur Gostynin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:2
Legionovia Legionowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
1:5
SF Warszawa
Unia Warszawa
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wkra Żuromin
0:2
Wisła Płock
Legionovia Legionowo
3:0
Korona Ostrołęka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
6:1
Wkra Żuromin
SF Warszawa
2:0
Legionovia Legionowo
Wisła Płock
3:0
Mazur Gostynin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Korona Ostrołęka
0:2
SF Warszawa
Mazur Gostynin
3:0
Unia Warszawa
Legionovia Legionowo
1:1
Wisła Płock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
SF Warszawa
Korona Ostrołęka
0:0
Wisła Płock
Mazur Gostynin
2:0
Wkra Żuromin
Legionovia Legionowo
1:1
Unia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Płock
1:1
SF Warszawa
Wkra Żuromin
0:2
Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
1:2
Korona Ostrołęka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
5:1
Wkra Żuromin
SF Warszawa
3:0
Unia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Wisła Płock
Legionovia Legionowo
7:2
Mazur Gostynin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
1:4
Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin
1:10
SF Warszawa
Unia Warszawa
1:2
Wisła Płock
Legionovia Legionowo
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:5
Legionovia Legionowo
Wisła Płock
3:0*
Wkra Żuromin
SF Warszawa
5:0
Mazur Gostynin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
1:5
Wisła Płock
Wkra Żuromin
0:2
Unia Warszawa
Korona Ostrołęka
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo
1:3
SF Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:1
Legionovia Legionowo
SF Warszawa
7:1
Korona Ostrołęka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
Wkra Żuromin
Unia Warszawa
6:2
Mazur Gostynin

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości