Porażka z Piastem Piastów

W minioną środę oba zespoły rywalizowały w okręgowym Pucharze Polski, w którym lepiej wypadła drużyna Piasta Piastów pokonując ligowego rywala Naprzód Brwinów aż 11:0! Nasi piłkarze niestety ulegli młodym piłkarzom z UKS Bródno 2:3. Mecz zapowiadał się na trudny i taki był.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana z małą ilością sytuacji bramkowych. Zawodnicy głównie strzelali z daleka. Po jednym z takich strzałów zza pola karnego bramkarz Piasta ,,wypluł'' piłkę i formalności dopełnił Paweł Niemczyk, który dobił uderzenie.

Po przerwie do ataków ruszyli gospodarze, którzy zdominowali grę w drugiej połowie. Liczne kontry w końcu doprowadziły do wyrównania. W 49 minucie Patryk Wasilewski strzałem z 16 metrów obok słupka wyrównał stan meczu.

W 60 minucie Patryk Wasilewski dał prowadzenie po strzale z woleja w ten sam róg bramki.

Gospodarze mogli jeszcze podwyższyć wynik ale świetną interwencją popisał się Patryk Olszański (foto główne).

Blisko wyrównania był Łukasz Poszalski z rzutu wolnego oraz na czystą pozycję wychodził Robert Auguściński, którego uprzedził bramkarz Tomasz Zakrzewski.

Niestety to było za mało aby zremisować ten mecz i z wygranej cieszył się beniaminek z Piastowa.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w najbliższą środę o godzinie 17:00 przed własną publicznością z Rysiem Laski.

PIAST PIASTÓW 2:1 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKA: P.Niemczyk 42'

SKŁAD: Olszański - Wróblewski, Rokicki, Ł.Trzaskowski, Auguściński - Poszalski (81' Orowiecki) - P.Niemczyk, Przybysz, Napieraj (65' Wojda), Trzepałka (74' Ostrzyżek) - Bakuła (68' D.Trzaskowski)