Złoty Dukal

Złoty Dukal

W sobotę 13 października Józefovia podejmie na własnym boisku Milan Milanówek. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 12:00.

 • Milan po zwycięstwie 2:1 z Naprzodem Stare Babice zajmuje 10. pozycję w tabeli Ligi okręgowej. Klub z Milanówka w 10 kolejkach uzbierał łącznie 13 punktów.
 • Dla piłkarzy Milanu rywalizacja z Józefovią będzie dopiero 3 rozegranym meczem wyjazdowym w bieżącym sezonie. Dla porównania „Józa” rozegrała już 6 spotkań na obcych terenach.
 • Nie dziwi więc fakt, że drużyna z Milanówka wraz z LKS-em Osuchów zdobyła najmniej bramek na obcych stadionach – tylko 3.

 • Sobotni mecz będzie stał pod znakiem rywalizacji najmłodszych trenerów w lidze. Duet trenerski Milanu - 26-letni Adam Banaszczyk i jego rówieśnik Paweł Bendkowski będą chcieli stanąć na przeszkodzie Józefovii prowadzonej przez 28-letniego Damiana Politańskiego. Należy pamiętać jednak, że wiek to tylko liczba, a największe znaczenie ma warsztat, umiejętności oraz intuicja.
 • Dominik Dukalski idzie niczym burza. Napastnik rozegrał 10 spotkań w pełnym wymiarze czasowym, w których zdobył aż 10 goli. Rewelacyjny początek przygody w barwach Józefovii.
 • Józefovia z dorobkiem 24 punktów zajmuje pozycję wicelidera. W ostatniej kolejce MLKS wygrał 4:3 z SEMP-em Ursynów.

 • Józefovia w sezonie 2016/17 wygrała z Milanem  4:1. MZPN zweryfikował wynik jako walkower dla Milanu, bowiem w barwach Józefovii zagrał zawodnik, który nie został w terminie zgłoszony do rozgrywek. Dwa trafienia dla zespołu znad Świdra zaliczył Łukasz Poszalski, a po jednej bramce zdobyli Maciej Napieraj oraz Robert Warakomski. Dla gości z Milanówka strzelił Adam Banaszczyk.

HISTORIA LIGOWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:

Liga okręgowa, Sezon 2016/17
Milan Milanówek 1-4 Józefovia Józefów
Józefovia Józefów 0-3 wo Milan Milanówek (na boisku 4-1)
Tradycyjnie po meczu pierwszego zespołu na boisko przy Dolnej 19 wybiegną piłkarze rezerw Józefovii. Rywalem józefowian będą rezerwy Polonii Warszawa. Początek o 14:00.
 • Rezerwy Polonii Warszawa po 8 kolejkach uzbierały 14 punktów i są szóste w tabeli A klasy. W ostatnią niedzielę „Czarne Koszule” zremisowały z Otwockim KS 0:0.
 • Warszawianie zdobyli najmniej bramek na wyjazdach – tylko 3, ale za to także najmniej tracili - 5. Należy jednak wiedzieć, iż Polonia II rozegrała w bieżącym sezonie jedynie dwa spotkania wyjazdowe.

 • Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Rokickiego z 11 punktami na koncie zajmuje 9 pozycję. W ostatniej kolejce „Dwójka” wygrała 3:0 na wyjeździe z wiceliderem – Rozwojem Warszawa.
 • Józefovia II zwyciężając z Rozwojem przerwała serię 9 ligowych spotkań rozgrywanych w stolicy bez zwycięstwa. Ostatnia wygrana w miała miejsce 31 marca 2012 roku w Rembertowie. Rezerwy zwyciężyły z AON-em 3:2.
 • Jesienią Józefovia II wygrała u siebie z Polonią II aż 8:0! Mecz z dubletem zakończyli Karol Kopeć, Robert Warakomski oraz Robert Auguściński. Jedną bramkę zdobyli Maciej Napieraj i Jakub Wolski.
HISTORIA LIGOWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:
A klasa, Sezon 2017/18
Józefovia II Józefów 8-0 Polonia II Warszawa
Polonia II Warszawa 6-1 Józefovia II Józefów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości