Wypowiedź po meczu z Legionovią II Legionowo

Damian Politański (bramkarz)  - kapitan w tym meczu

Nie doszukiwałbym się powodów porażki w tym, że poczuliśmy się zbyt pewnie po wysokim zwycięstwie nad Vulcanem. Owszem zwycięstwo z ubiegłego tygodnia podniosło nasze morale jednak nie czuliśmy się faworytem przed tym spotkaniem z uwagi choćby na braki kadrowe w naszej ekipie. Nie będę wskazywał słabych punktów, bo prawda jest taka, że zawiodła cała drużyna. Nie wychodziło nam kompletnie nic. Można by doszukiwać się błędów obrońców przy bramkach, bo przy obu mogli zachować się lepiej ale nie oszukujmy się, grając u siebie i oddając jeden strzał na bramkę przeciwnika w dodatku z rzutu wolnego nie da się osiągnąć korzystnego wyniku. A tak właśnie było, nie stworzyliśmy nawet pół sytuacji bramkowej. Młoda drużyna z Legionowa zagrała ambitnie a ich „walenie” piłki do przodu wystarczyło na to by nas pokonać.

Uważam, że mecz pokazał jak ważną postacią w szeregach obronnych jest Michał Orowiecki i mam nadzieje, że jak najszybciej wróci do zdrowia. Do gry w następnym meczu wracają Krzysiek Czapkowski i Kamil Kardyga co na pewno wzmocni naszą ofensywę.