Wygrana z SEMPem Ursynów

Józefovia po wyrównanym spotkaniu wygrała w ostatnich sekundach meczu z SEMPem Ursynów.

Początek meczu należał do naszych zawodników, którzy mieli swoje okazje ale bardzo dobrze bronił bramkarz gości.

Najlepszą sytuację zmarnował Bartek Bakuła, którego strzał z kilku metrów poszybował nad bramką.

W zespole SEMPa mogliśmy spotkać naszych byłych zawodników Rafała Włodę oraz Marcina Kowalskiego.

Przełamanie nastąpiło w 93 minucie. Rzut rożny dobrze wykonał wprowadzany na boisko Krystian Leśniak, piłkę z dalszego słupka zgrał głową Łukasz Poszalski a Robert Rokicki dopełnił formalności.

Cieszą zdobyte 3 punkty. W następnym spotkaniu nasi piłkarze zagrają z dobrze spisującym się w lidze KS Teresin.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:0 (0:0) SEMP URSYNÓW

BRAMKA: Rokicki 90+3'

SKŁAD: Olszański - Wojda, Poszalski, Orowiecki, Ostrzyżek - Rokicki - P.Niemczyk (79' Leśniak), Czapkowski (87' Jokiel), D.Trzaskowski (58' Warakomski), Trzepałka - Bakuła (82' Ł.Trzaskowski)

RELACJA LIVE