Wygrana z Dębem Wieliszew

Mecz z czołową drużyną naszej ligi zapowiadał się bardzo ciekawie. Goście plasują się wysoko w tabeli i walczą o awans do IV ligi. Trener Rokicki zdecydował, że spotkanie zostanie rozegrane na boisku treningowym ze sztuczną nawierzchnią.

Spotkanie rozpoczęło się niezbyt najlepiej, ponieważ pierwsi bramkę zdobyli piłkarze z Wieliszewa po długim wyrzucie piłki z autu i główce. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Na początku drugiej połowy trener Józefovii dokonał dwóch zmian jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę.

Od razu bramkę zdobył rezerwowy Daniel Trzepałka po ładnej asyście ze skrzydła od Adama Krupińskiego.

Drugą bramkę zdobył natomiast wcześniej asystujący Adam Krupiński i Józefovia objęła sensacyjne prowadzenie!

Gospodarze dobili rywali po ładnym podaniu Bartka Bakuły, który uruchomił Adama Krupińskiego a ten strzelił w kierunku bramki, jego strzał jeszcze wbił wślizgiem Daniel Trzepałka uniemożliwiając interwencję obrońcom Dęba.

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Cała drużyna pokazała charakter i liczymy na kolejne punkty w starciu z Legionem Warszawa. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 17:00 w Warszawie.

Dla kibiców, którzy nie będą mogli przybyć na ten mecz jest dostępna na portalu regiowyniki relacja live: >>> LINK <<<

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3:1 (0:1) DĄB WIELISZEW

BRAMKI: Trzepałka 53', 83', Krupiński 70'

SKŁAD: Nowicki - Wojda, Rosłonek, Smoliński, Wróblewski (86' Ostrzyżek) - Poszalski - Wargocki (46' Trzepałka), Czapkowski, Napieraj (46' Trzaskowski), Krupiński - Bakuła (88' Krawczyk)