Wygrana w Łochowie

Mecz zaczął się fantastycznie dla naszej drużyny. Już w 13 minucie po fatalnym kiksie bramkarza ŁKS prowadziliśmy 1:0. Golkiper gospodarzy chciał wybić piłkę ale podał prosto pod nogi Rafał Wargockiego, który wykorzystał sytuację.

Po 30 minutach gry atomowym strzałem z lewej nogi popisał się nasz kapitan Adam Krupiński dając 2:0.

Kilka minut później Rafał Drożdż w polu karnym sprytnym zwodem zgubił dwóch obrońców i strzałem w samo okienko podwyższył na 3:0!

Wydawało się, że mecz jest ustawiony. Nic bardziej mylnego.

Piłkarze ŁKS rzucili się do odrabiania strat. Gra zaostrzyła się, było wiele brutalnych fauli.

Kiedy Józefovia miała okazję na 4:0 to zawodnicy z Łochowa zdobyli bramkę na 1:3 po indywidualnej akcji.

Ponownie nasz zespół mógł strzelić bramkę ale Adam Krupiński trafił w poprzeczkę.

Po tej akcji ponownie gospodarze przeprowadzili kontrę i strzałem tuż przy słupku zdobyli gola kontaktowego.

Dwie minuty po stracie bramki niezawodny Adam Krupiński nie dał szans bramkarzowi ŁKS zdobywając swoją drugą bramkę w meczu i uspokoił naszą grę.

Efektem ostrej gry piłkarzy ŁKS Łochów była druga żółta kartka dla jednego z nich i gospodarze kończyli mecz w dziesięciu.

Ostatnią bramkę, pieczętującą naszą wygraną zdobył Rafał Wargocki po błędzie obrońców i po minięciu bramkarza skierował piłkę do pustej bramki.

Już za tydzień ostatni mecz w tej rundzie Józefovia rozegra z Sokołem Serock przed własną publicznością.

ŁKS ŁOCHÓW 2:5 (0:3) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: 52', 63' -Wargocki 13', 78',Krupiński 30', 65', Drożdż 35'

SKŁAD: Malczewski - Wróblewski, Orowiecki, Rychlica, Ostrzyżek (72' Kozłowski) - Wojda - Uznański, Czapkowski (82' Napieraj), Krupiński, Drożdż (57' Babaev) - Wargocki