Wygrana rezerw z Advitem Wiązowna

Rezerwy Józefovii po dobrym spotkaniu wysoko pokonały lokalnego rywala 1:4.

Mecz rozpoczął się od wzajemnych ataków i sytuacje miały obie drużyny, lecz to Józefovia strzeliła pierwsza bramkę. Po wrzutce Krystiana Leśniaka z rzutu wolnego lot piłki przeciął Norbert Smoliński i Józefovia mogła cieszyć się z prowadzenia.

Kilkanaście minut później Krystian Leśniak ponownie wrzucał piłkę z rzutu wolnego i było 0:2 po strzale Piotrka Wadowskiego.

Wynik na 0:3 podwyższył ponownie Piotrek Wadowski strzałem głową po świetnym dośrodkowaniu Pawła Niemczyka.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Advit nie miał zbyt wielu sytuacji bramkowych dzięki dobrze grającej obronie Józefovii. Gospodarzy w 54 minucie dobił Paweł Niemczyk pokonując bramkarza Advitu w sytuacji sam na sam.

W 74 minucie po minięciu bloku defensywnego dobrym strzałem popisał się były zawodnik Józefovii Piotr Bąk i było 1:4.

Po dwóch porażkach na początku rundy Józefovia podniosła się z kolan i zasłużenie wygrała na ciężkim terenie w Wiązownej. Józefovia wciąż jest na ostatnim miejscu w tabeli lecz do bezpiecznego miejsca brakuje tylko 2 punktów.

Następny mecz w Józefowie z Gassy - Kosa United o godzinie 15:00 w sobotę. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny rezerw.

ADVIT WIĄZOWNA 1:4 (0:3) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: Smoliński 28', Wadowski 39', 43', P.Niemczyk 54' - Bąk 74'

SKŁAD: Krogul - Leśniak, Biela, Smoliński, Ostrowski - Babaev (77' Ł.Domański), Rychlica (70' Kozłowski), Jokiel, Bolek (60' Napieraj), P.Niemczyk - Wadowski (88' Cepiak)

foto główne: Marcin Suliga / Linia Otwocka

zdjęcia: Piotr Rybka