Trafiła Józa na Kamionek

Trafiła Józa na Kamionek

W sobotę rezerwy "Józy" zaczną swoją pucharową przygodę. Rywalem w pierwszej rundzie będzie b-klasowy Kamionek Warszawa. Mecz odbędzie się w sobotę (11 sieprnia) o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Dolnej 19 w Józefowie.

  • Dla zespołu z Pragi-Południe poprzedni sezon był pierwszym po spadku do B klasy (Kamionek przez dwa sezony występował A klasie). Klub ze stolicy zakończył rozgrywki na 10 miejscu.
  • Najlepszym strzelcem zespołu w poprzednim sezonie był Białorusin Pavel Paulouski, który 16 spotkaniach 15 razy trafił do siatki ligowych rywali.
  • Nasz pucharowy rywal ze zmiennym szczęściem radzi sobie w przedsezonowych przygotowaniach. Przegrał z KTS Weszło 3:6, zremisował z SF Warszawa 2:2 (oba zespoły z B klasy) i zwyciężył 4:2 z a-klasowym CKS Celestynów. Kamionek rozegra jeszcze dwa sparingi – z GKP Targówek i Marymontem. Kamionek rozpocznie ligowe wzmagania dopiero w pierwszy weekend września.

  • W XXI wieku rezerwy Józefovii w 7 na 10 meczów I rundy regionalnego Pucharu Polski awansowały do kolejnej fazy rozgrywek.
  • Warszawskie zespoły nie „leżą” naszym rezerwom. W czterech spotkaniach pucharowych Józefovia II tylko raz przeszła do kolejnej rundy, kiedy to rywalem był niezrzeszony w ligach mazowieckich IFQ Warszawa (4:1). Wcześniej „Dwójka” zatrzymywała się na Zwarze Międzylesie, Drukarzu i Olimpii.
  • Siódmy zespół poprzedniego sezonu A klasy wygrał 3:2 w ostatnim sparingu z Koroną Warszawa. Wcześniej rezerwiści nie zdołali pokonać Fenixa Siennica (0:2), KS Halinów (0:2), KS Glinianka (2:4) i UKS Siekierki (1:2).

  • Na zwycięzce tego meczu czeka już SEMP Ursynów. Spotkanie drugiej rundy warszawskiego Pucharu Polski 22 sierpnia.

Nie jest to jedyne piłkarskie wydarzenie jakie czeka nas w sobotę. Wcześniej, o godzinie 11:00, pierwszy zespół Józefovii zmierzy się na wyjeździe w swoim pierwszym ligowym spotkaniu. Więcej o meczu z Laurą Chylice pod tym LINKIEM.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości