Sparingowa wygrana z AKS Zły Warszawa

W pierwszym meczu Józefovia pokonała b-klasowy AKS Zły Warszawa (sezon 2017/18: 5 pozycja). Trener Damian nie mógł skorzystać zm.in. Kamila Kucharskiego, Marcina Makulca, Łukasza Trzaskowskiego, Karola Kopcia, Łukasza Poszalskiego, Krzysztofa Czapkowskiego, Arkadiusza Przybysza, Michała Orowieckiego, Pawła Sędka. W zastępstwie wystąpiło kilku zawodników z drugiego zespołu.

Następny mecz już we wtorek 17 lipca o 20:00. Józefovia na własnym boisku podejmie Orła Unin (beniaminek IV ligi - gr. południowa).

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 4:2 (3:1) AKS ZŁY WARSZAWA

BRAMKI: Boniec x3, zawodnik testowany - Adeshina​ x2

SKŁAD: P. Przybysz - zawodnik testowany, Rogowski, Adamiak, Warnicki - zawodnik testowany, Rowicki, Rokicki, Boniec, Trzepałka - zawodnik testowany

PONADTO GRALI: Rosłonek, Warakomski, Smoliński, D. Trzaskowski, zawodnik testowany