Rezerwy pokonały Gassy - Kosę United

Do Józefowa przyjechała drużyna z 6 miejsca w tabeli, Gassy - Kosa United.

Mecz rozpoczął się od wzajemnych ataków, przy piłce dłużej utrzymywała się drużyna z Konstancina i w 23 minucie po akcji skrzydłem i dośrodkowaniu w pole karne z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował napastnik gości.

Józefovia miała okazję ze stałych fragmentów gry, lecz w pierwszej połowie wynik już się nie zmienił.

W drugiej połowie to Józefovia ruszyła od razu do ataków na bramkę gości i już 8 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Karol Ostrzyżek wykorzystał błąd obrony rywali i w sytuacji sam na sam zmieścił piłkę przy słupku i było 1:1.

Józefovia dobrze przerywała na swojej połowie próby ataków gości którzy próbowali oddawać strzały z dalszej odległości. W 70 minucie Patryk Bieńkowski przyjął piłkę podaną ze skrzydła i mijając trzech zawodników gości padł faulowany w polu karnym i sędzia był zmuszony wskazać na jedenasty metr. Do piłki podszedł Kuba Jokiel który mocnym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie naszej drużynie.

Drużyna z Konstancina próbowała wyrównać wynik spotkania, lecz dobrze była dysponowana nasza linia obrony. W końcówce spotkania długą piłkę od obrońcy dostał Maciek Cepiak który wygrał pojedynek bark w bark z obrońcą gości wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem podwyższył wynik na 3:1.

Po tym zwycięstwie drużyna prowadzona przez Damiana Politańskiego opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Za tydzień w sobotę drużyna rezerw zagra w Wólce Mlądzkiej z rezerwami Vulcanu.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 3:1 (0:1) GASSY - KOSA UNITED

BRAMKI: Ostrzyżek 53', Jokiel (k) 70' , Cepiak 89' - 23'

SKŁAD: Wilczyński - Ostrowski (78' Warnicki), Orowiecki, Biela, Leśniak - Jokiel, Ostrzyżek - Babaev, Bolek (30' Bieńkowski), P.Niemczyk (67' Auguściński) - Wadowski (85' Cepiak)