Remis z Żyrardowianką Żyrardów

Józefovia już na początku spotkania objęła prowadzenie w 11 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Daniela Trzepałki do Dawida Trzaskowskiego, który umieścił piłkę w siatce rywali.

W drugiej połowie doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji kiedy to obrońca ,,Żyrki'' został trafiony w rękę w polu karnym. Sędzia liniowy wysoko uniósł chorągiewkę i sygnalizował zagranie ręką ale sędzia główny zignorował sytuację.

Kilka minut później na strzał z daleka zdecydował się pomocnik gości, który z 30 metrów trafił w poprzeczkę.

Na kwadrans przed końcem spotkania rywale wyrównali po dośrodkowaniu z prawej strony i zgraniu na 5 metr, tam bez problemów napastnik z Żyrardowa zdobył bramkę.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Następne spotkanie nasi piłkarze rozegrają na wyjeździe z beniaminkiem Promyk Nowa Sucha. Mecz odbędzie się w sobotę (17 września) o godzinie 12:00.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:1 (1:0) ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW

BRAMKA: D.Trzaskowski 11'

SKŁAD: Niemiec - Leśniak (41' Ostrzyżek), Poszalski, Orowiecki, Wojda - Rokicki - P.Niemczyk, Przybysz (64' Napieraj), Warakomski (46' Czapkowski), Trzepałka - D.Trzaskowski (69' Krupiński)