Remis z PKS Radość

Mecz z PKS Radość rozpoczął się fantastycznie. Juź w 4 minucie Rafał Wargocki po strzale w krótki róg dał prowadzenie 1:0. Niestety pod koniec pierwszej połowy w doliczonym czasie gry przytrafił się błąd naszemu obrońcy Łukaszowi Poszalskiemu, który sfaulował zawodnika PKS na 16 metrze. Do ustawionej piłki podszedł Tomasz Bochenek, który idealnie nad murem w okienko bramki wyrównał stan meczu.

Na samym początku drugiej połowy rajd prawą stroną boiska przeprowadził pomocnik Radości, który dotarł aż do pola karnego i wystawił piłkę do nabiegającego Tomasza Bochenka, który nie dał szans na obronę naszemu bramkarzowi i goście objęli prowadzenie.

Trener Łukasz Poszalski po straconej bramce dokonał trzech zmian, wszystkie w formacji pomocy i to przyniosło skutek.

Po godzinie gry udało się wyrównać po błędzie bramkarza ,,Parafialnych'' i wprowadzony wcześniej Michał Orowiecki wpakował piłkę do bramki.

Do końca meczu obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa ale mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 2:2 (1:1) PKS RADOŚĆ

BRAMKI: Wargocki 4', Orowiecki 62' - Bochenek 45+1', 49'

SKŁAD: Malczewski - Uznański, Poszalski, Rychlica, Włoda - Wojda - Kardyga (50' Kowalski), Napieraj (50' Orowiecki), Czapkowski (50' Bieńkowski), Wargocki (80' Babaev) - Krupiński

autor: trex86