Remis z Gromem Warszawa

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 2:2 (2:2) GROM WARSZAWA

Bramki: Makulec 2x

Komentarz trenera Damiana Politańskiego:

Idealny przeciwnik przed ligą. Bardzo doświadczony i poukładany zespół, który jeszcze dwa miesiące temu rozgrywał mecze ligowe w 4 lidze. Mówiąc obiektywnie wskazałbym, że z gry przeciwnik bardziej od nas zasłużył na zwycięstwo. Mimo, że to my zmarnowaliśmy najdogodniejszą sytuacje, to jednak rywal przeprowadził więcej składnych akcji, które kończyły się groźnymi strzałami. Prowadząc w lidze 2:0 pewnie inaczej zachowalibyśmy się taktycznie, tutaj mimo dwubramkowego prowadzenia, dalej graliśmy otwarty futbol, bo wynik nie był najważniejszym celem. Ubolewam nad tym ze tydzień przed ligą nie mogłem zagrać w optymalnym składzie w jakim prawdopodobnie będziemy rozgrywać mecze ligowe. Np. Parę stoperow stworzyli zawodnicy testowani. Z różnych powodów zabrakło m.in. Poszalskiego,Warakomskiego, Kucharskiego, Olszańskiego, Orowieckiego, Przybysza, Napieraja, Rosłonka. Warto tez zaznaczyć ze pod nieobecność naszych bramkarzy między słupkami całe spotkanie rozegrał niespelna 16-letni Bartek Sielecki. Pracuję z Bartkiem indywidualnie na zajęciach bramkarskich, mimo że przed nim jeszcze duzo pracy to ciesze sie, że robi szybkie postępy, podchodzi z dużą pokorą do treningu i myślę, że w przyszłym roku zacznie pukać do kadry pierwszego zespołu.
Dobrze, że mamy szeroką kadrę i mimo braku kilku kluczowych piłkarzy możemy podjąć równa walkę , w mojej ocenie z jednym z głównych kandydatów w walce o czub tabeli. Przed nami pierwszy mikrocykl ligowy w tym sezonie, zrobimy wszystko aby sezon rozpocząć od zwycięstwa. Na pewno nie będzie łatwo bo gramy mecz wyjazdowy z tegorocznym beniaminkiem Naprzodem Stare Babice, który pewnie awansował z A klasy.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<