Remis z Burzą Pilawa

BURZA PILAWA 3:3 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: Napieraj, Biela, Bakuła

GRALI (zmiany ,,lotne"): Wilczyński - Ostrowski, Warnicki, Biela, Wróblewski, P.Niemczyk, M.Niemczyk, Czapkowski, Ł.Domański, Bakula, Napieraj, Babaev, Rokicki, Auguściński, Kozłowski

Wypowiedź trenera:

Pojechaliśmy mocno eksperymentalnym składem. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężka praca, bo rywal trenował przez cały czerwiec i lipiec w ten sposób chcąc przygotować drużynę do awansu. W środę zremisowali 1:1 z Łaskarzewem, który tak jak my jest na zupełnie innym etapie przygotowań niż przeciwnik z Pilawy. Sparing, który z założenia był potraktowany jako jednostka treningowa okazał się bardzo pożyteczny ale tylko pod kątem fizycznym. Braki piłkarskie drużyna z Pilawy próbowała nadrobić walką i brutalnymi faulami, na szczęście obeszło się bez większych urazów. Przeciwnik nas zabiegał szczególnie w drugiej połowie, ale piłkarsko to my byliśmy dużo lepszą drużyna, mimo, że w naszych szeregach brakowało wielu zawodników docelowo branych pod uwagę do wyjściowego składu.