Porażka z Przyszłością Włochy

Mecz był toczony w dość szybkim tempie, z duża ilością fauli ale brakowało sytuacji bramkowych.

Obie drużyny miały ogromne problemy z oddaniem strzału na bramkę. W barwach Przyszłości Włochy zagrał wychowanek Józefovii Patryk Bieńkowski, który jednak został zmieniony po pierwszej połowie.

W drugiej połowie przed utratą bramki uchronił nasz zespół Patryk Olszański świetną interwencją.

Przeciwnicy również zagrażali po dalekich wyrzutach piłki z autu i po jednym z takich wyrzutów omal nie zdobyli bramki.

O zwycięstwie gości zadecydowała akcja na kwadrans przed końcem spotkania. Podanie na lewą stronę otrzymał niekryty zawodnik Przyszłości, który wpadł w pole karne i uderzył w długi róg.

Nasi zawodnicy mieli problemy z wypracowaniem sytuacji bramkowej. Rywale natomiast w końcówce mogli podwyższyć prowadzenie ale strzał obronił bramkarz Józefovii.

Kolejne spotkanie nasi piłkarze rozegrają na wyjeździe z SEMPem Ursynów, w którym występują dwaj byli zawodnicy Józefovii Rafał Włoda i Marcin Kowalski.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:1 (0:0) PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

SKŁAD: Olszański - Leśniak (71' Ł.Trzaskowski), Poszalski, Wróblewski (60' Orowiecki), Wojda - P.Niemczyk (76' Ostrzyżek), Przybysz, D.Trzaskowski (60' Napieraj), Czapkowski, Trzepałka - Bakuła

RELACJA LIVE

>>> ZDJĘCIA <<<