Porażka z Gromem Warszawa

Niestety Józefovia zanotowała kolejną porażkę z czołową drużyną naszej ligi Gromem Warszawa. Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, ponieważ nasi piłkarze stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji ale niestety zabrakło wykończenia. W 17 minucie pomocnik Gromu zdecydował się na mocny strzał z 35 metrów, który zaskoczył naszego bramkarza i wpadł w okienko bramki.

10 minut później po dośrodkowaniu i braku komunikacji w naszych szeregach obronnych spowodował, że nasz obrońca Norbert Smoliński przypadkowo strzelił bramkę samobójczą.

Była też okazja do strzelenia gola ale na posterunku stał bramkarz Gromu, który obronił główkę Rafała Wargockiego.

Chwilę później Grom sprytnie rozegrał rzut wolny i Paweł Tarnowski bez problemu strzelił w długi róg naszej bramki zdobywając 3 gola. Po straconej bramce szansę na gola kontaktowego miał ponownie Rafał Wargocki, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam oraz w końcówce pierwszej połowy rzut karny zmarnował Łukasz Poszalski. Strzał naszego kapitana wyczuł Grzegorz Witkowski.

Po przerwie obie drużyny stworzyły kilka sytuacji ale brakowało skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gromu Warszawa.

Za tydzień nasi piłkarza zagrają z kolejną drużyną z ,,czuba'' tabeli z Dębem Wieliszew. Spotkanie rozegrane zostanie w Józefowie, w sobotę o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców!

GROM WARSZAWA 3:0 (3:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

SKŁAD: Politański - Wojda, Rosłonek, Smoliński, Wróblewski - Poszalski - Wargocki (46' Trzepałka), Czapkowski (66' Napieraj), Przybysz, Krupiński - Bakuła (73' Trzaskowski)