Porażka z czwartoligowcem

Porażką  Józefovii 1:2 zakończył się wyjazdowy mecz kontrolny z czwartoligową Mazovią Mińsk.Zespół musiał sobie radzić bez Roberta Rokickiego, Daniela Trzepałki, Eliasa Shehadee, Kamila Kucharskiego, Karola Kopcia, a także trenera Damiana Politańskiego, który z uwagi na sprawy rodzinne nie mógł być na meczu. Następne spotkanie "Józa" rozegra już w środę o 20:00. Rywalem będzie Orzeł Unin - przedstawiciel siedleckiej okręgówki.

MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI 2:1(1:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: Noiszewski 20', Kozikowski 50' - Makulec 87'

SKŁAD (I połowa): bramkarz testowany - Ł. Trzaskowski, Adamiak, Rogowski, Michoński - Bakuła, Orowiecki, Czapkowski, zawodnik testowany, Makulec - zawodnik testowany. (II połowa): Olszański - zawodnik testowany, Adamiak (Smoliński), Rogowski, Ł. Trzaskowski - Bakuła (zawodnik testowany), Czapkowski, Orowiecki, A. Przybysz, Makulec - D. Trzaskowski