Porażka rezerw z Borem Regut

Gospodarze szybko ustawili mecz zdobywając bramkę już w 5 minucie. Podanie z lewej strony otrzymał napastnik Boru, który obrócił się i uderzył na bramkę, piłka jeszcze otarła się o nogę naszego obrońcy i po rykoszecie wpadła pod poprzeczkę. Nasi zawodnicy próbowali wyrównać stan meczu ale brakowało skuteczności.

Gospodarze pod wodzą nowego trenera atakowali i mieli kolejne okazje. Sytuacje sam na sam obronił powracający po prawie rocznej kontuzji bramkarz Tomasz Malczewski, kolejny piłkarz Boru próbował jeszcze dobić strzał ale na przeszkodzie stanęli obrońca Tomek Warnicki na spółkę z naszym bramkarzem, który wybił piłkę z linii bramkowej.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie kluczowym momentem był brak reakcji ze strony sędziego w sytuacji kiedy faulowany był nasz pomocnik Dawid Bolek. Niestety nasz zawodnik sam wymierzył sprawiedliwość ostrym faulem na prostej nodze w nogi rywala. Ostatnie 30 minut Józefovia grała w osłabieniu.

Bór atakował i miał dogodne sytuacje ale dwukrotnie dobrze spisał nasz bramkarz m.in broniąc próbę lobu w sytuacji sam na sam.

Niestety gospodarze zdobyli drugiego gola po rzucie wolnym. Piłkę w kierunku bramki uderzył pomocnik z Reguta a nasz obrońca niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki.

W końcówce meczu dobrą okazję miał jeszcze Norbert Smoliński.

Niestety tym razem nasi piłkarze musieli uznać wyższość rywali. Następne spotkanie nasi rezerwiści rozegrają w sobotę o godzinie 15:00 w Józefowie z drużyną Sobienie-Jeziory.

BÓR REGUT 2:0 (1:0) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

SKŁAD: Malczewski - Warnicki, Rosłonek, Ł.Trzaskowski, Citkowski - Biela - Domański (80' Ostrowski), Jokiel, Kozłowski (65' Leśniak), Bolek* - Smoliński