Pierwszy sparing

BRAMKI: bramka 60' i bramka 90'

W 70' minucie Mazur nie wykorzystał rzutu karnego (strzał nad poprzeczką)

Mecz z IV ligowym Mazurem Karczew toczony był w pierwszej połowie w strasznych warunkach pogodowych. Ulewny deszcz od początku spotkania utrudniał grę.

W drugiej części gry więcej okazji do zdobycia mieli goście. Pierwszą bramkę Mazur strzelił po dośrodkowaniu z rzutu wolnegoi zbyt krótkim wybiciu piłki przez obrońcę Józefovii, z której skorzystał zawodnika z Karczewa.

Późniejbardzo dyskusyjny rzut karny podyktowany przez arbitra ale na szczęście naszej drużyny Marcin Wojciechowski uderzył nad poprzeczką.

W ostatniej minucie meczu wzorowo wykonany rzut wolny i celna główka obok słupka dała dwubramkową wygraną Mazurowi Karczew.

W zespole Józefovii zagrało wielu zawodników z rocznika 97 oraz piłkarzy występujących ostatnio w A klasie.

Zawodnicy, którzy zagrali w sparingu a występowali w minionym sezonie w pierwszej drużynie to: Damian Politański, Paweł Ślusarczyk, Rafał Włoda, Mateusz Szymański, Maciek Napieraj, Patryk Bieńkowski, Tomek Malczewski orazDawid Trzaskowski.