No to po kolejce: "Żyrka" zatrzymana w Ursusie

W Wielki Piątek po dwóch z rzędu domowych porażkach Ursus II remisował 1:1 z AP Żyrardowianka. Wynik dla gospodarzy otworzył w 8. minucie Sebastian Kwaczreliszwili. Mimo gry w przewadze od 20 minuty, po czerwonej kartce dla Dominika Turosa, „Żyrka ” zdołała strzelić tylko jedną bramkę. Do siatki trafił w 61. minucie Damian Rakoczy, a na 10 minut przed końcem spotkania czerwoną kartką ukarany został piłkarz żyrardowian – Adrian Dalach.
Stratę punktów Żyrardowianki wykorzystała Józefovia. Zwycięstwo 5:1 z KS Konstancin sprawiło, że „Józa” zrównała się punktami z APŻ i dzięki lepszemu bilansowi w bezpośrednich meczach awansowała na pierwsze miejsce. KS Teresin ponownie nie wyszedł zwycięsko ze spotkania z ekipą walczącą o utrzymanie. Tym razem piłkarze Adama Warszawskiego zremisowali 3:1 z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki. Wygrał natomiast najbliższy przeciwnik józefowian. Grom Warszawa pokonał na wyjeździe Naprzód Stare Babice 4:1.