No to po kolejce: Walka o mistrza do końca

Walka o bezpośredni awans toczy się dalej. AP Żyrardowianka pokonała na wyjeździe Przyszłość Włochy 4:1. Strzelanie w 21. minucie rozpoczął Łukasz Pakos, a kilkadziesiąt sekund później podwyższył Damian Rakoczy. Od 50. minuty piłkarze z Warszawy musieli radzić sobie w dziesięciu, po tym jak czerwoną kartkę ujrzał jeden z gospodarzy, a dodatkowo w 87. gola zdobył Adrian Olpiński z APŻ. Honorowym trafieniem dwie minuty odpowiedział Jakub Pawlicki z Przyszłości, lecz w doliczonym czasie gry gola na 4:1 dla gości strzelił Jakub Skibiński.

Zawodnicy z Żyrardowa do prowadzącej w tabeli Józefovii tracą dwa punkty. Ekipa z Józefowa w ostatnim meczu przed własną publicznością rozbili spadkowicza LKS Osuchów 8:0. Pokonane zostały także wszystkie ekipy walczące o utrzymanie. Naprzód Stare Babice poległy u siebie 2:6 z LKS Chlebnia. Piaseczno II natomiast doznał bolesnej porażki 2:3 z pogodzonym ze spadkiem KS Konstancin. Po 34 punkty wciąż mają Pogoń II i Piast, które przegrały odpowiednio: 1:6 z SEMP Ursynów i 1:2 z Ursusem II.