No to po kolejce: Sensacja w Żyrardowie!

Zespół Przyszłości Włochy w Żyrardowie poprowadził nowy trener Witold Zakroczymski. Start szkoleniowca był rewelacyjny, bowiem Przyszłość ograła na wyjeździe lidera AP Żyrardów  aż 6:2. Po zaciętej pierwszej części meczu wynik brzmiał 2:2 (dla APŻ gole zdobył Rakoczy i Jakóbiak, zaś dla Przyszłości Muskalski oraz Mrozik). W drugiej połowie trafiali już tylko goście ze stolicy. Strzelanie rozpoczął Jusupow, a w ostatnich pięciu minutach podstawowego czsu gry żyrardowian dobili Król, Bałajzy oraz Kowalski.

Kibice w Osuchowie zobaczyli tylko jedną bramkę. Wicelider Józefovia po bramce Zęgoty skromnie wygrała z LKS-em 1:0. Kolejny ważny mecz przegrali piłkarze Laury Chylice. Tym razem czwarta ekipa ligi okręgowej przegrała 3:1 na stadionie trzeciego KS Teresin. Ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie wygrali piłkarze SEMP-a Ursynów. Zwycięstwo 4:0 z Pogonią II sprawiło, że warszawianie awansowali na 8. pozycję. W spotkaniu derbowym MKS II Piaseczno ograło 4:0 KS Konstancin.