No to po kolejce: Laura i Teresin za plecami "Józy"

Laura Chylice wygrała na wyjeździe z LKS-em Chlebnia 5:1. Wynik otworzył samobój jednego z graczy Chlebni. Po bramkach Kwiatkowskiego i Jamrozika Laura schodziła na przerwę prowadząc 3:0. Na następne gole trzeba było czekać do 84 minuty, kiedy Mamla strzelił bramkę dla gospodarzy. Laura powiększyła jednak przewagę za sprawą kolejnego samobója oraz trafieniu Wąsika.

Tyle samo punktów co Laura (26) ma KS Teresin, który wygrał 2:1 w Osuchowie. Do jednego punktu stopniała przewaga drugiej w tabeli Józefovii. Zespół z nad Świdra niespodziewanie przegrał z przedostatnim w tabeli MKS-em II Piaseczno 2:4. Wciąż niezawodzi lider z Żyrardowa. APŻ pokonał na swoim stadionie 4:1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki. Klub prowadzony przez trenera Pawła Jakóbiaka odskoczył „Józie” na 5 oczek.