No to po kolejce: Laur(a) zwycięstwa

Do niemałej sensacji doszło w Żyrardowie. Prowadząca w tabeli AP Żyrardowianka w dramatycznych okolicznościach przegrała u siebie 1:2 z Laurą Chylice tracąc pozycję lidera. Lepiej zaczęli gospodarze, który prowadzili od 17. minuty po golu Adriana Schamlewskiego, ale 83. minucie wyrównał Paweł Grodzki. Dwie minuty później „Żyrka” powinna znów być na prowadzeniu, lecz nie wykorzystała rzutu karnego. Zmarnowana szansa zemściła się na ekipie z Żyrardowa i w końcówce meczu Jarosław Jamrozik z Laury Chylice ustalił wynik spotkania na 2:1 dla gości.

Józefovia, dzięki wygranej 3:1 nad Piastem Piastów i potknięciu dotychczasowego lidera, na dwie kolejki przed końcem sezonu odzyskała prowadzenie w tabeli. Zwycięstwa odnieśli walczący o utrzymanie piłkarze Naprzodu Stare Babice i MKS II Piaseczno, odpowiednio 5:2 z LKS Osuchów i 1:0 Ursusem II Warszawa. W zamykającym 28. kolejkę meczu warszawskich drużyn SEMP zremisował 3:3 z Gromem.