No to po kolejce: Gramy do końca!

20. kolejka Ligi okręgowej stała pod znakiem emocjonujących końcówek. Liderująca Żyrardowianka od 40. minuty spotkania z MKS-em II Piaseczno musiała radzić sobie w dziesięciu, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Pakos. Mimo gry w osłabieniu zespół z Żyrardowa mógł cieszyć się z trzech punktów za sprawą Adriana Schamlewskiego, który strzelił zwycięską bramkę w 85. minucie.

Rzutem na taśmę wygraną zapewnili sobie także józefowianie. Andrej Karbowski w doliczonym czasie gry zdobył gola na 3:2 w wyjzadowym meczu z Ursusem II Warszawa. Kolejne punkty stracił KS Teresin. Tym razem trzeci zespół w tabeli zremisował 2:2 z Gromem Warszawa. Niespodziewane zwroty akcji czekały także kibiców zespołów walczących o utrzymanie. Przyszłość Włochy prowadziła po pierwszej części spotkania 3:0, by ostateznie zremisować 3:3 z LKS-em Chlebnia. Natomiast ostatni w tabeli KS Konstancin pomimo wyrównującej bramki w 90. minucie przegrał 2:3 z Naprzodem. Zwycięski gol dla gości ze Starych Babic padł w drugiej minucie doliczonego czasu gry.