Na koniec w Dziecinowie

W niedzielę rezerwistów Józefovii czeka ostatnie spotkanie ligowe. O 12:00 zmierzą się w Dziecinowie z tamtejszą Wisłą.

Nie licząc walkowera z Wilgą II Garwolin w wiosennej części sezonu wygrała 4 razy. W ostatniej kolejce zwyciężyli ze Snajperem Sośninka 3:1. Klub z Dziecinowa ma najwięcej straconych goli w rozgrywkach – bo aż 68, ale pomimo tego Wiślacy zajmują szóstą pozycję w tabeli. Na meczu z Józefovią II będzie ostatnia szansa żeby zasiąść na legendarnych drewnianych trybunach​, bowiem MZPN nakazał ich rozbiórkę.

Józefovia II Józefów w przedostatniej kolejce A klasy przegrała u siebie z Wisłą Maciejowice 1:2. Ta porażka oznacza, że rezerwy nie mogą być pewne utrzymania w lidze. Nawet w przypadku gdy Józefovia odniesie zwycięstwo w Dziecinowie to utrzyma 11 pozycję w tabeli. Według serwisu „Piłka na Mazowszu” zespoły z miejsc nr 11 (z czterech warszawskich grup) będą musiały między sobą wyłonić dodatkowego spadkowicza. Trzeba będzie teraz poczekać na oficjalną decyzję MZPN-u, która zadecyduje czy konieczne będą baraże.

W poprzedniej rundzie Wisła Dziecinów wyjechała z Józefowa z trzema punktami. Gole dla Wiślaków z wygranego 5:1 spotkania strzelali dwa razy Kamil Banasiewicz, Mateusz Bobis, Igor Retmaniak , Jakub Moskwa. Honorowego gola dla józefowskich rezerw zdobył Piotr Wadowski.

HISTORIA OSTATNICH LIGOWYCH SPOTKAŃ

Józefovia II Józefów 4-4 Wisła Dziecinów

A klasa, Sezon 2016/17

Józefovia II Józefów 1-5 Wisła Dziecinów