Misja Grodzisk - część druga

Misja Grodzisk - część druga

Józefowianie już w środę po raz kolejny wyruszą do Grodziska Mazowieckiego, gdzie o 16:00 zagrają z rezerwami Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

  • W XXI wieku Pogoń II mierzyła się w V rundzie okręgowego Pucharu Polski tylko raz. W sezonie 2016/17 grodziskie rezerwy przegrały 0:6 z czwartoligową Ożarowianką.
  • To nie jest pierwsza sytuacja, kiedy Pogoń II mierzy się dwa razy pod rząd z tym samym rywalem. W 1. kolejce A klasy sezonu 2012/13 zespół z Grodziska przegrał 1:3 na wyjeździe z rezerwami Mszczonowianki. Kilka dni później w meczu I rundy okręgoweo PP drugi zespół Pogoni ponownie mierzył się w Mszczonowie i ponowie przegrał – tym razem 0:1

  • Józefovia miała podobną sytuację w sierpniu 2006 roku, z tą różnicą, że grała z Wisłą Dziecinów i oba spotkania wygrała. W meczu pucharowym „Józa” wygrała na wyjeździe 0:1, a w spotkaniu ligowym piłkarze znad Świdra pokonali Wisłę 3:1.
  • W XXI wieku Józefovia trzykrotnie grała w V rundzie warszawskiego Pucharu Polski. W 2008 roku józefowianie pokonali 2:0 UKS Łady. W sezonie 2013/13 piłkarze Józefovii mierzyli się z drużyną oldbojów Legii (m.in.:) i wygrali 2:0. W poprzednim sezonie „Józa” zremisowała 0:0 z Huraganem Wołomin i aby wyłonić zwycięzcę potrzeba było konkursu „jedenastek”. W nim lepsi okazał się Huragan.

  • W sobotę Józefovia po bramkach Kamila Kucharskiego i Arkadiusza Przybysza wygrała z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki 2:0.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości