Koncert charytatywny ,,Józefów dla Błażeja''

MLKS Józefovia Józefów zaprasza na koncert charytatywny pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Józefowa:

JÓZEFÓW DLA BŁAŻEJA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.11.2016, godz. 18:30
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.
Ulica Kardynała Wyszyńskiego 1
ZAGRAJĄ:
• Grzegorz Markowski
• Jerzy Runowski (akompaniament)

• Urszula z zespołem i muzykami zespołu IRA

• Paulla
• Bomba Kaloryczna + Vlodi Tafel
• B.R.O

• Koncert poprowadzi Szymon Hołownia

•.Transmisja koncertu na żywo na telebimie.
• Skwer im. św. Jana Pawła II.
• Stoiska z jedzeniem i napojami
BILETY:
• Miejsca siedzące: 150 zł
• Dostawki i miejsca w holu: 100 zł

Sprzedaż biletów w MOK - czwartek, poniedziałek, wtorek 11:00-19:00
Oddział BZWBK - czwartek , poniedziałek, wtorek 10:00-18:00

W dniu 14.11 i 15.11 w budynku MLKS Józefovia, ul. Dolna 19, w godz. 18:00 - 20:00 będzie możliwość zakupu biletów na koncert "Józefów dla Błażeja".​

Bilety cegiełki do nabycia w BZWBK oddział w Józefowie, ul. Piłsudskiego 104
Miejskim ośrodku kultury w Józefowie, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1

Całkowity dochód z koncertu oraz atrakcji na skwerze im. św. Jana Pawła II zostanie przeznaczony na pomoc i zakup protez dla Błażeja Cymermana.

Organizator koncertu "Józefów dla Błażeja" zaprasza wszystkich zainteresowanych i chętnych wystawców stoisk na skwerze w dniu koncertu na spotkanie organizacyjne dnia 14.11.2016 o godz 18:45. Spotkanie odbędzie się na skwerze pod MOK Józefów.
Zapraszamy.
Kontakt 603 109 097​
Poniedziałek 10 października, deszczowe popołudnie, 14-letni Błażej zmierza rowerem na trening piłki nożnej do klubu Józefovia Józefów, której jest zawodnikiem. Przez pośpiech i nieuwagę wjeżdża prosto pod koła nadjeżdżającego pociągu. Przez kilka następnych godzin lekarze walczą o jego życie, podczas długiej operacji przetaczają wiele krwi.

Dziś Błażej jest już świadomy tego, co się stało. Wiemy na pewno, że na skutek tego zdarzenia stracił obie nogi. Ogromny wpływ na psychikę i dalsze życie chłopca będą miały protezy kończyn dolnych. Już wiadomo, że łączny koszt protez to min. 200 000 zł. Należy mieć również na uwadze, że dojdą koszty rehabilitacji, wózka i wszelkich pomocy w funkcjonowaniu Błażeja, np. dostosowania mieszkania itp.

Jako stowarzyszenie Józefovia Józefów otworzyliśmy oddzielne subkonto, na które będziemy zbierać darowizny dla Błażeja. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc/wpłatę, która pozwoli Błażejowi spełnić aktualne marzenia o tym, żeby móc jeżdzić na rowerze i biegać. Wpłat można dokonywać na konto:

MLKS JÓZEFOVIA nr rachunku 39 1090 1753 0000 0001 3347 0518 w tytule (dokładnie): DAROWIZNA DLA BŁAŻEJA
Prosimy o udostępnianie wydarzenia i jak największą pomoc dla Błażeja.

>>> zapisz się do wydarzenia<<<

Dołącz do drużyny Błażeja:
Drużyna Błażeja

Serwis jozefovia.futbolowo.pl tylko udostępnia wydarzenie, w przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel.: 603-109-097.