Epilog z Laurą

W sobotę 17 listopada o 11:00 meczem z Laurą Chylice Józefovia zakończy piłkarski rok 2018. Zapraszamy serdecznie na bardzo ciekawie zapowiadającą się rywalizację!

• 19 – tylko tyle bramek w tym sezonie stracił wicelider z Józefowa, co jest najlepszym wynikiem w lidze.
  • W ostatnich 18 rywalizacjach z beniaminkami józefowianie przegrali tylko raz (w bieżącym sezonie 2:4 z MKS-em II Piaseczno), dwukrotnie remisowali i 15 razy odnosili zwycięstwo.
  • Józefovia nie przegrała meczu ostatniej kolejki w roku od 7 lat.

• Czwarta w tabeli Laura także zwykła dobrze kończyć rok kalendarzowy. Zespół z Chylic nie przegrał ostatniego meczu jesieni od 8 sezonów.
  • Laura Chylice straciła 10 bramek na wyjazdach – najmniej w lidze.
  • Podopieczni Damiana Politańskiego muszą uważać na króla strzelców rozgrywek Jarosława Jamrozika. Zawodnik w 13 meczach zdobył 17 bramek! Józefowska defensywa z pewnością postara się o przerwanie serii Jamrozika 9 spotkań z rzędu z co najmniej jednym zdobytym golem.

• W Chylicach józefowianie zdobyli trzy punkty. Zwycięstwo 3:1 zapewniły dwa trafienia Dominika Dukalskiego (dla którego były to premierowe gole w nowych barwach) oraz bramka Marcina Makulca. Autorem gola dla gospodarzy był Robert Podoliński.