Co słychać u byłych zawodników? cz. 1

Bartłomiej Bakuła - Mazur II Karczew
Były pomocnik Józefovii w minionych rozgrywkach Ligi okręgowej rozegrał 27 spotkań dla rezerw Mazura Karczew, lecz nie zdobył żadnej bramki. Jego drużyna zakończyła rozgrywki na 12. pozycji, która dała im utrzymanie w lidze. Bartłomiej Bakuła reprezentował seniorskie zespoły Józefovii od sezonu 2013/14 do sezonu 2017/18.

Artur Bartosiński - Okęcie Warszawa
Piłkarz przyczynił się do awansu Okęcia do Ligi okręgowej z 1. miejsca w A klasie. W 20 meczach pomocnik strzelił 6 goli. Artur Bartosiński występował w Józefovii w sezonach 2010/11 i 2011/12.

Piotr Bąk - Advit Wiązowna
Zawodnik w koszulce Advitu Wiązowna zdobył 7 goli w 10 meczach A klasy. Dwukrotnie trafił do siatki rezerw Józefovii. Advit zakończył sezon na 8. miejscu. Piotr Bąk występował w „Józie” w latach 2004-2009 oraz w sezonie 2010/11.

Łukasz Budryk - Advit Wiązowna
Łukasz Budryk zagrał 7 meczów dla wiązowskiego zespołu, w których dwukrotnie trafił razy do siatki rywali. Gracz grał reprezentował Józefovię przez 3 sezony: od 2008/09 do 2010/11.

Piotr Cudny - Mszczonowianka Mszczonów
Za Piotrem Cudnym kolejny udany sezon spędzony w Mszczonowie. Były pomocnik Józefovii w minionych rozgrywkach IV ligi (gr. mazowiecka - południowa) zagrał 28 razy w barwach Mszczonowianki. Zdobył aż 21 goli i zanotował 7 asyst. Jego team zakończył czwartoligowe rozgrywki na 4 miejscu. W sezonie 2013/14 reprezentował barwy „Józy”.

Daniel Dylewski - Mszczonowianka Mszczonów, Grom Warszawa
Zawodnik w rundzie jesiennej zagrał 15 razy meczów IV ligi w zespole Mszczonowianki, zdobywając dwie bramki. Wiosną trafił do Gromu Warszawa z Ligi okręgowej. W nowym zespole wystąpił 13 razy i 4 razy trafiał do siatki. Daniel Dylewski występował w zespole z Józefowa w sezonie 2013/14.

Bogdan Głąbicki - Hutnik Huta Czechy
Bogdan Głąbicki jest najstarszym grającym piłkarzem w oficjalnych rozgrywkach w Polsce. W minionym sezonie siedleckiej okręgówki 72-latek zagrał w 7 spotkaniach Hutnika Huta Czechy, a w meczu z Kolektywem Oleśnica zdobył gola! Hutnik zakończył sezon na drugim miejscu w tabeli. Bogdan Głąbicki grał w Józefovii w latach siedemdziesiątych.

Michał Grabowski - Vulcan Wólka Mlądzka
W tym sezonie wychowanek Józefovii wystąpił z herbem Vulcanu na piersi w 23 meczach A klasy. Ponadto zdobył 3 bramki. Drużyna z Wólki Mlądzkiej ostatecznie zajęła 7. miejsce w lidze. Michał Grabowski był zawodnikiem seniorskich zespołów „Józy” od sezonu 2008/09 do sezonu 2011/12.

Kazimierz Grotte - PKS Radość
Kazimierz Grotte w 20 meczach PKS-u Radość zdobył 2 bramki. Drużyna z Radości zakończyła rozgrywki A klasy na 11. pozycji. Piłkarz reprezentował Józefovię w sezonach 07/08 – 11/11 i 14/15.

Dominik Jarczak - Błonianka Błonie, LKS Chlebnia
Jesienią Dominik Jarczak wystąpił w 1 meczu Błonianki II Błonie w A klasie, a także w 3 spotkaniach PP w barwach pierwszego zespołu (w tym mecz z Józefovią). Wiosną zawodnik przeniósł się do LKS Chlebnia (10. miejsce), gdzie w 11 meczach Ligi okręgowej zdobył 3 bramki. Jednego gola zdobył w meczu ostatniej kolejki z Józefovią. Jarczak grał w Józefowie w sezonach 2012/13 i 13/14.

Jarosław Krawczyk - Vulcan Wólka Mlądzka
Wychowanek Józefovii przyodział trykot Vulcanu w 17 meczach A klasy. Jarosław Krawczyk, który w sezonach 07/08 - 10-11 i 15/16 był graczem Józefovii, w minionych rozgrywkach zdobył 2 bramki.

Rafał Krzywicki - PKS Radość
W minionym sezonie zawodnik wystąpił w 15 meczach a-klasowego PKS-u zdobywając 1 bramkę Rafał Krzywicki reprezentował barwy Józefovii w sezonie 2012/13.

Damian Lazurek - Advit Wiązowna
Damian Lazurek zagrał w 5 ligowych spotkaniach Advitu Wiązowna i raz wpisał się na listę strzelców. Piłkarz występował w „Józie” w sezonach 2008/09 – 2010/11.