Co słychać u byłych zawodników? cz. 1

Artur Bartosiński – Okęcie Warszawa

W minionym sezonie pomocnik wystąpił w 28 meczach a-klasowego (gr. Warszawa III) Okęcia Warszawa zdobywając 5 bramek. Jego drużyna zakończyła rozgrywki na 3 pozycji. Artur Bartosiński reprezentował barwy Józefovii w sezonach 2010/11 i 2011/12.

Piotr Bąk – Advit Wiązowna

Piłkarz przyczynił się do utrzymania Advitu w A klasie (11 pozycja) zdobywając 11 goli w 13 spotkaniach. Piotr Bąk występował w „Józie” w latach 2004-2009 oraz w sezonie 2010/11.

Łukasz Budryk – Advit Wiązowna

Łukasz Budryk zagrał 18 meczów dla wiązowskiego zespołu, w których trafił 8 razy do siatki rywali. Gracz grał reprezentował Józefovię przez 3 sezony: od 2008/09 do 2010/11.

Piotr Cudny – Mszczonowianka Mszczonów

Były pomocnik Józefovii w minionych rozgrywkach IV ligi (gr. mazowiecka - południowa) zagrał 29 razy w barwach Mszczonowianki. Cudny zdobył dla swojego zespołu 11 goli i zaliczył 6 asyst. Gracze z Mszczonowa zakończyli rozgrywki na 5 miejscu. W sezonie 2013/14 reprezentował barwy „Józy”.

Wojciech Dąbrowski – PKS Radość

Piłkarz wystąpił 12 razy w zespole lokalnego rywala. PKS Radość zakończył sezon na 6 miejscu w A klasie (Warszawa II). W sezonie 2013/14 piłkarz grał w rezerwach Józefovii.

Krzysztof Domański – Mazur II Karczew

Były obrońca Józefovii zagrał w 13 spotkaniach rezerw karczewskiego Mazura, który zajął ósme miejsce w Lidze okręgowej (Warszawa II). Krzysztof Domański był piłkarzem „Józy” w sezonie 2015/16.

Daniel Dylewski – Mszczonowianka Mszczonów

29 spotkań w czwartoligowej Mszczonowiance rozegrał Daniel Dylewski. Napastnik trafiał do siatki ligowych rywali 6 razy, a 3 razy notował asysty. „Dylu” występował w zespole z Józefowa w sezonie 2013/14.

Kazimierz Grotte – PKS Radość

Kazimierz Grotte w 23 meczach PKS-u Radość zdobył 6 bramek. Piłkarz reprezentujący Józefovię w sezonach 07/08 – 11/11 i 14/15 wystąpił także w jednym spotkaniu b-klasowych rezerw.

Dominik Jarczak – Błonianka Błonie

Ósme miejsce w IV lidze zajęła Błonianka, w której barwach grał Dominik Jarczak. W ubiegłym sezonie były gracz „Józy” zagrał w 19 meczach zdobywając jedną bramkę i raz asystując. Jarczak grał w Józefowie w sezonach 2012/13 i 13/14.

Michał Kaczor – Laura Chylice

W Józefovii występował w sezonie 2012/13, a w minionych rozgrywkach zajął z Laurą Chylice 2 miejsce w A klasie (Warszawa III), która zapewniła sobie awans do LO. Michał Kaczor w 6 rozegranych meczach raz trafił do bramki.

Jarosław Krawczyk – Vulcan Wólka Mlądzka

Wychowanek Józefovii (sezony: 07/08 - 10-11 , 15/16) reprezentował zespół Vulcanu w 19 meczach A klasy. Drużyna z Wólki Mlądzkiej zajęła 12 pozycję w tabeli, a Jarosław Krawczyk zdobył 4 gole.

Rafał Krzywicki – PKS Radość

W minionym sezonie zawodnik wystąpił w 23 meczach a-klasowego PKS-u zdobywając 6 bramek oraz rozegrał trzy spotkania w rezerwach zespołu z Wawra. Rafał Krzywicki reprezentował barwy Józefovii w sezonie 2012/13.

Michał Lementowicz – Milan Milanówek

Były gracz Józefovii w minionych rozgrywkach A klasy (gr. Warszawa IV) zagrał 9 razy w barwach Milanu. Lementowicz zdobył dla swojego zespołu 6 goli. Gracze z Milanówka zakończyli rozgrywki na 2 miejscu zapewniając sobie awans do LO. W sezonie 2012/13 reprezentował barwy „Józy”.