Perła Złotokłos Gospodarze

trex86

Utworzono:

04.09.2016

Józefovia pojechała na mecz do niepokonanej do tej pory Perły Złotokłos. Piłkarze Perły zgromadzili na swoim koncie komplet punktów. Spotkanie zaczęło się od ataków gości. Najbliżej strzelenia bramki był Maciek Napieraj po fatalnym nieporozumieniu obrońcy i bramkarz gospodarzy. Nasz pomocnik jednak dopiął swego i strzałem z 25 metrów po rykoszecie zaskoczył bramkarza Perły. W drugiej połowie gospodarze grali agresywniej co przyniosło wiele fauli. Zawodnicy Perły próbowali wymuszać na arbitrze rzuty wolne i rzuty karne. Najbliżej strzelenia bramki po dośrodkowaniu Arka Przybysza był nasz zawodnik Robert Rokicki ale jego główka minęła minimalnie bramkę. W doliczonym czasie gry idealną okazję miał Arek Przybysz ale strzelił w bramkarza Perły. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i nasi piłkarze cieszyli się z zwycięstwa! Kolejne spotkanie już w niedzielę (11.09) na stadionie w Józefowie, które rozpocznie się o godzinie 16:30 a przeciwnikiem będzie Żyrardowianka Żyrardów.

PERŁA ZŁOTOKŁOS 0:1 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKA: Napieraj 42'

SKŁAD: Olszański - Wojda, Ł.Trzaskowski, Rosłonek (65' Orowiecki),Wróblewski - Rokicki - Leśniak, Warakomski (84' Czapkowski), Napieraj (58' Przybysz), Trzepałka - D.Trzaskowski (82' Bakuła)

Wiadomości (utwórz nową)