Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock

Sokół Serock Goście

Boisko główne w Nowym Dworze Mazowieckim

Sokół Serock
Paweł Calak faul na zawodniku drużyny przeciwnej

Adam Zych
Daniel Chudy
Marek Bandowski
Konrad Brodnicki

Adrian Koza Drugi trener
Mirosław Świerczyński Kierownik drużyny
Arkadiusz Siemiński Trener
Leszek Wierzbowski Fizjoterapeuta

Autor:

mireksokol

Utworzono:

08.06.2015
W sobotę 6 czerwca rozegraliśmy mecz ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Pogoda bardzo parna a temperatura wysoka. Dodatkowo mecz graliśmy na dużym boisku gdzie trzeba było dać z siebie bardzo dużo. Drużyna Świtu obawiająca się spadku wspomogła się zawodnikami z pierwszej drużyny. Już od pierwszych minut Świt siadł na nas bardzo mocno. Praktycznie nie mogliśmy wyjść z własnej połowy. I niestety w 8’ jeden z naszych obrońców nieszczęśliwie podaje do zawodnika gospodarzy, a ten nie omieszkał wykorzystać okazji. Tracimy pierwszą bramkę.0:1.Świt cały czas naciska. W 12’ nieudana próba złapania napastnika Świtu na spalonym kończy się kolejną bramką (0:2). Do 38 minuty praktycznie gra rozgrywa się na naszej połowie. Tylko dzięki naszemu bramkarzowi i odrobinie szczęścia nie tracimy więcej bramek. Lecz w końcówce I połowy sytuacja na boisku zaczyna się zmieniać. Zawodnicy Świtu przyciśnięci przez gości zaczynają się gubić. W 43’ minucie Krystian Szambelan podaje do Fabiana Smyka a ten silnym strzałem z lewej nogi umieszcza piłkę w siatce drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego. Schodzimy do szatni z wynikiem 1:2. Na drugą połowę nasza drużyna wychodzi mocno zmotywowana, ale również i bardzo zmęczona. Gra wygląda podobnie jak w końcówce pierwszej. Naciskamy zawodników gospodarzy i częściej znajdujemy się pod ich bramką. Niestety sił nie starcza na całą drugą połowę. W 64’ silne uderzenie z prawej strony i piłka kolejny raz w naszej bramce.1:3. Trener wprowadza zmiany w naszej drużynie dając jej trochę świeżości. Jednak obrona jest mocno zmęczona i po czterech minutach tracimy kolejnego gola.1:4. Ale nie odpuszczamy. Dzięki Adamowi Zychowi udaje się nam skonstruować kilka dobrze zapowiadających się akcji. Nie przynoszą one jednak skutku. Ostatnie minuty to już prawdziwa walka zawodników Sokoła. W 89’ Adam Chudy próbując odbić piłkę główką zostaje sfaulowany w polu karnym. Sędzia pokazuje wapno. Paweł Badenko pewnym strzałem po ziemi trafia w lewy róg bramki i ustala wynik meczu na 2:4. Następny mecz gramy u nas. 14 czerwca 2015 r. o godz. 17.00. Zapraszamy do kibicowania.
Wiadomości (utwórz nową)